Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytatnatok az ilyen beszelge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnatok az ilyen beszelgetest? (netes ismerkedes) 25 n

Figyelt kérdés

Ö Szia

En Szia. En x ker ben élek itt is tanulok es dolgozom.es te?

Ö szia en y ker.


Ezutan nem ir semmit


2019. nov. 23. 12:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Csak mert kezd helotom lenni az ilyen tömondatos sracoktol.

Vagy en latom rosszul hogy unom,hogy megint es megint nekem kell temat bedobni? Holott ö is erdeklödhetne?

2019. nov. 23. 12:19
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg komoly tarsalgas 😩ezzel vege is van mert mi lesz kesobb !
2019. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én fordítva tapasztalom. Próbálok valami frappánsat írni egy kitöltetlen adatlapra.. pl "Mit írnál egy idegennek ha pár mondatban be kellene mutatkoznod" (merthogy tök üres az adatlapja) erre ő: "Nem értem a kérdést... Jaa megvan... hát.. ne akarjon megváltozatni" És ennyi. Semmi visszakérdezés, semmi "akarás látszata". 3-4 ilyen mondata után inkább nem írok semmit, mert elmegy a kedvem.
2019. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ennyi volt, mert nem megy a kerületedbe, hogy megdugjon.
2019. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
32/F lemaradt. 3-as voltam.
2019. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Eleve hogy csak sziat irt mast semmit. Azt ugy még lenyeltem.

De aztan tömondat.

Valahogy ezt mar nem tudom lenyelni.


(Nincs messze amugy)

2019. nov. 23. 12:25
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Már a második mondat után elkedztem ösztönösen keresni az unmatch gombot. Ki a tökömnek van ennyire alacsonyan a kommunikációs készsége és a fantáziája és mi a fąszt vár, ha ennyire nem tudja a másik helyébe képzelni magát, hogy neki ez mennyire cringe vagy érdektelen? :DDD


Esküszöm, hálás vagyok, hogy van párom. 2 év ilyenek után már a falnak mentem a sok baromtól, aki képtelen egy kva mondatot leírni úgy, hogy ne érezzem, hogy üres, mint egy sörösdoboz...

2019. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Megint irt valaki egy naaagy ennyit:


Szia


Hat most visszairtam en is ennyit hogy


Szia

2019. nov. 23. 12:28
 9/22 A kérdező kommentje:
Még nem vàlaszolt :D
2019. nov. 23. 12:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a tapasutalatom hogy nem érdeklődőek a srácok, mindig csak én kérdezek tőlük ők csak válaszolnak. Kukák..

L.

2019. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!