Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért botlok folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botlok folyton olyan férfiakba, akik nem vállalják föl az arcukat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyton ez van, hogy kérek képet valakiről, és mindig kiderul, hogy a Facebook-jukon egyetlen kép sincs, egyetlen bejegyzés sem, és minden le van tiltva rajta...


Ez csak szerintem ijesztő egy kicsit?


Én is ritkán posztolok egyébként, de eddig azt tapasztaltam, hogy az ilyen emberek nagyon üldözési mániások, vagy antiszociálisak, nagyon csúnyák, vagy éppen foglaltak, és ez kamu profil.

Nehéz elhinni, hogy egy úgymond normál, átlag ember ennyire rejtőzkodik. Mert az egész más, ha valakinek egyáltalán nincs is Facebook-ja.


2019. nov. 22. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Kb.12 éve ugyanaz a profilképem facebookon. Elvétve találni rólam pár képet, ahol rokonokkal vagyok lefényképezve valamilyen összejöveteleken. Bőven elég, még sok is.
2019. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
GDPR.
2019. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam, nem is írnak vissza többet. xDDDDD
2019. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, nőként mondom. Ijesztő az, mikor randivonalas kamuprofilról köszönnek vissza a facebook-os képeid.
2019. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az hogy valakinek nincs képe az nem azt jelenti hogy rejtőzködik. A rejtőzködés azt jelentené ha nem menne el a randira, nem menne ki az utcára, vagy elköltözne teljesen ismeretlen helyre. Ha nincs képe facebookon randi célzattal, az azt jelenti hogy nem képek alapján akar ismerkedni. Sokkal normálisabb dolog mint képek alapján azt hinni, hogy valaki ismeri az illető megjelenését. A küldött kép nem jelenti a "bizalmat" és az "őszinteséget", ezzel nem kellene képeket kizsarolni ismeretlen emberektől.
2019. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!