Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért botlok folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botlok folyton olyan férfiakba, akik nem vállalják föl az arcukat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyton ez van, hogy kérek képet valakiről, és mindig kiderul, hogy a Facebook-jukon egyetlen kép sincs, egyetlen bejegyzés sem, és minden le van tiltva rajta...


Ez csak szerintem ijesztő egy kicsit?


Én is ritkán posztolok egyébként, de eddig azt tapasztaltam, hogy az ilyen emberek nagyon üldözési mániások, vagy antiszociálisak, nagyon csúnyák, vagy éppen foglaltak, és ez kamu profil.

Nehéz elhinni, hogy egy úgymond normál, átlag ember ennyire rejtőzkodik. Mert az egész más, ha valakinek egyáltalán nincs is Facebook-ja.


2019. nov. 22. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Én sem mutogató magam egyből minden idegen csajnak pedig átlagosan nézek ki, nincs bennem semmi ronda vagy kirívó.
2019. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Na akkor én lehet valami torzszülött vagyok szerinted:) Nincs egy képem se, nem posztolok, nem vagyok megjelölve sem.


Minek posztolgassak magamról képeket? Semmi nem változna meg ettől, akkor meg feleslegesen hova mutogassam magam? Facebookom csak információ szerzés miatt lett:)

2019. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hellmano ***** válasza:
90%
Ki a franc akarja, hogy idegenek nézegessék a képeit? Inkább ez a kérdés. Lehet valakinek az a visszajelzés, hogy idegenek nézegetik a képeit meg like-olják azt ettől dagad a fsz meg lucsog a nuna, de ez gyerekes dolog. Nekem is az összes képem rejtett csak ismerősök látják.
2019. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Engem is csak ismerősök látnak de nem raktam ki semmit évek óta. Egyszerűen nem érdekel...

Nekem a chat miatt van facebookom, még a családdal is chat/messenger ha nem sürgős.

2019. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hellmano ***** válasza:
60%
Amúgy meg te szerintem tipikusan az az illető vagy, akit leírtál. Tehát te elvárnád, hogy azonnal arcképes képeket kapj és te cserébe nem mutatnál semmit. Szóval inkább magadba nézz.
2019. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
olyan nő vagy, mint a többi pitsa. Elvárod a képet, de arról valami Brad Pitt hasonmás mosolyogjon vissza. Felszínes vagy, mint a többi nő. A belső értekei miatt akard a férfit, ne a kinézete miatt.
2019. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Az nem gond. Az lenne gond ha símaszkban menne randira :) A net az nem számít.
2019. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én csomó embernek küldtem már linket.
2019. nov. 22. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó fotok amivel tudok azonosulni 4 éve készültek, azota nem igazán, olyan fotót nem rakok ki, ami nem én vagyok, régit meg minek? Mondjuk régen se raktam ki, ha abból indulok ki akkor miért, mert nem érdekelt a dolog, nem voltam magamutogato, nem is tartottam magam jóképűnek. Ma már raknek ki,ha úgy néznék ki. Megosztani se osztottam meg semmit, leneztem ezt az egész dolgot, ma már sok dolgot megosztok de ennek megvannak az okai.
2019. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet pont az a baj, hogy kuldesz linket. Kuldjel nekem is, es megmondom az e a baj:)
2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!