Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire tartják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tartják el a férfiakat abban az esetben ha vállalják a házimunkát?

Figyelt kérdés
Állítólag egy csúnya férfi vagyok de a szívem Aaz jó, ezt többen mondták, nagyon jó a lelkem egy nőt szeretnék, nem fontos a külső de az a lényeg, hogy eltartson mert lelkileg egyszerűen nagyon megterhelő a munka cserépben természetesen, mosok, főzök, takarítok mindent megcsinálok otthon, vannak ilyen háztartásbeliek ezt tufin5, én is ismerlek több ilyen nőt, aki otthon van vajon fordított esetben is működik ez, van háztartásbeli férfi?
2019. szept. 5. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nincs annyi jövedelmem, hogy magamon kívül egy felnőtt embert el tudjak tartani belőle. De ha keresnék annyit, akkor sem tartanék el egy olyat, akinek büdös a munka...
2019. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Gyere, nyuszi! Eltartalak!

Cserébe: ellátsz három gyereket, éjjel-nappal, tiptop rendet tartasz a 4 hálós, nappalis, két fürdős házban, az udvaron, a kertben (3000 nm a kettő), ellátod az állatokat. Van 4 kecske, 10 tojó, két kutya és egy macska.

Plusz az apró: mosás, főzés, vasalás és társai.

Este pedig minden irányból kielégítesz. Képet nem küldök magamról, te mondtad, hogy a külső nem szàmít.

Nekem viszont igen, úgyhogy reggel tessék korán kelni, hogy legyen időd kicsit gyúrni, mire felkelnek a gyerekek.

2019. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én keresek annyit, hogy egy egész családot eltartsak, de nem jönnék össze lusta emberrel. Ha akár extrém keveset keres, de hivatásszerűen végzi a szakmáját, akkor semmi gond, ha valami miatt átmenetileg munkanélküli, semmi gond, de egy olyan mimóza lélekkel, akinek lelkileg megterhelő a munka illetve egy olyan emberrel, akit szellemileg kielégít az, hogy otthon meressze a hátsóját egész nap én még haverilag sem állnék szóba, mondjuk egy ilyen ember meg is őrülne mellettem.
2019. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
78%
Kölyök te ha ezt az életed akarod élni, akkor a segglyukadat oda kell lógatnod valami férfinak, mert biza egy nő ne tartson már el egy férfit, aki életerős stb... szóval meleg férfiak között keresgélj ott biztos lenne valaki, aki eltart a szexuális szolgáltatásodért.
2019. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"n mert lelkileg egyszerűen nagyon megterhelő a munka "


:D

2019. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kéne, mert nekem nincs igényem "cserépben" a házimunkára. Addig is elvégzem valahogy, míg egyedül élek, nekem nem esik le az aranykarika az ujjamról betenni a mosást, mint egy csomó olyan úrnak, akinek dugható bejárónő kell.
2019. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Esélytelen.

Ha már együtt lennénk, és egy időre kiesni a munkából, mondjuk egy betegség miatt, akkor persze, nem dobnám ki otthonról, hanem segítenék neki, ahogy tudok.

De aki dolgozni se akar... Ne röhögtess. A házimunkákat könnyűszerrel elintézem, nem látnék el csak azért valakit, hogy ezeket megtegye helyettem.

Egy ennyire lusta és kilátástalan emberbe bele se tudnék szeretni.

2019. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés leírása szánalmas. :DDDD

De egyébként a páromat simán eltartanám, ha neki is oké lenne, ÉS keresnék úgy, hogy ketten kényelmesen megéljünk belőle.

Ismerek amúgy htb férfit, nem is egyet.

2019. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
45-50 évesen lehet lehet eltartanék egy jóképű fiatal pasit,de csúnyát biztos nem.
2019. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!