Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden társkeresőn ez megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkeresőn ez megy?

Figyelt kérdés
Átlagos nem kövér vagy csinos nőkre rengeteg levelet írnak de még a kövérekre is. Átlagos vagy nem jó pasi szinte nulla levelet kap, senki nem ír vissza nekik. Úgy vannak a társkeresőn hogy csak küldik a leveleket....
2019. nov. 22. 12:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ne kelljen leírnom sokadszorra, hogy átlagban mi nők nem örülünk, ha luknak néznek minket. Sajnálom, tudom, nem lehet feldolgozni, de ez van. És nem minden nőt kurogatnak titokban pl engem sem, és szerintem vagyunk így még páran.
2019. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
De persze, ha a te köreidben vagy a neked tetsző nők körében ez dívik, akkor nem szóltam. Máshoz vagyunk szokva.
2019. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

#21


Ezt tudom én. De ne felejtsük el azt az alapvető biológiai szabályszerűséget is, hogy a hím arra van programozva, hogy a lehető legtöbb nőstényt termékenyítsen meg.


Azt pedig, hogy a nők titokban kúrogatnak, azt nagyon is jól tudom, hogy nem csak képzelgés, hanem igenis valós és létező dolog. Most nem szívesen írom ide le mindenki szeme láttára, hogy honnan tudom ezt, de hidd el nekem nem a semmiből írom ezeket.

2019. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a neked tetsző nőkről tudod :D te jársz hozzájuk titokban. Amúgy meg nem foglak itt sajnálni, azért nincs nőd, mert nem is akarsz. Neked egy luk kell, ennyi. Azt meg eddig is kaptál.
2019. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az ilyenek, mint te, mit várnak a nőktől? Tegyék szét mindenkinek a lábukat, mert ti evolúciósan arra vagytok programozva, hogy minden nőt megba...tok?
2019. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#24


Nem, én nem járok senkihez. Annyi becsület azért maradt még bennem, hogy senkit nem verek át.

Akartam nőt, de a nők sosem akartak engem. Csak egyetlenegyszer volt az életemben, hogy egy nő felkeresett és sikeresen el is vesztettem a szüzességem. Gondolom említenem sem kell, hogy leírhatatlanul boldog voltam és talán még semminek sem örültem még annyira. Azonban ÉN JÖTTEM RÁ később, hogy a nőnek élettársa van (ő nem is mondta volna el nekem), innen fogva pedig nem lett az egészből semmi sem (egyébként is csak két alkalomról volt szó). Ezután meg szavakba nem önthetően szomorú voltam, amikor ez realizálódott bennem. Emlékszem egyszer még mielőtt ez így valósággá vált volna bennem volt is egy álmom, ahol azt álmodtam, hogy az említett nőszemélytől el kell búcsúznom, mert nem lesz ebből már semmi, amikor félálomban voltam olyan Földön-túli belülről kiáramló mély fájdalmat éreztem, amit még a legnagyobb riválisaimnak sem kívánok átélni, erősen vissza kellett fogjam, hogy ne sírjam el magam (vonaton voltam).

Tehát gyakorlatilag az egyetlen nő akinél elértem bármit is (szex, csók pl csak vele volt, meg úgy alapvetően nem szoktam megérinteni másokat, de vele volt hogy órákig egymás közelségében voltunk) szóval az egyetlen nő akivel volt bármilyen kapcsolatom "olyan értelemben" és aki nem utasított el, őt elvesztettem. Igaz soha nem is voltunk együtt és ő soha nem is szeretett (mert sajnos nárcisztikus személyiségzavarban szenved, így erre képtelen is lenne) és velem sem volt túl kedves, de mégis az elvesztése számomra nagyobb tragédia volt, mintha milliókat vesztettem volna.


Szóval ennyire reménytelen és keserű helyzetben vagyok, hogy még egy nárcisztikus velem csak kétszer szexelt nő elvesztését is ekkora tragédiának éltem meg. Mert még az sincs kizárva, hogy a korántsem túl fényes életemben ez volt az egyetlen alkalom.


Nem fogok pc szövegeket írni.

Abban meg nem fogok hazudni, hogy a szex a fő mozgatórugója a dolognak számomra. De ennek egyszerű oka van: Mert azt semmi nem tudja kárpótolni és helyettesíteni. Az olyan dolgok, amiket általában mondanak mások (közös programok, közös munkamegosztás, főzés, takarítás stb) számomra lényegtelenek, mert elég önálló életet élek, így ezeket meg tudom mind oldani magam is. De a szex az nem ilyen, azt nem lehet egyedül csinálni.

2019. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízol már a nőkben, nem is fogsz, és csak a szexre mész rá... Szerintem pont erre vannak a prostik. Nem pedig társkeresőn kikergetni a világból a társat kereső nőket.
2019. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#27


Bízom én a nőkben, csak sajnos ők nem bíznak bennem.

2019. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!