Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden társkeresőn ez megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkeresőn ez megy?

Figyelt kérdés
Átlagos nem kövér vagy csinos nőkre rengeteg levelet írnak de még a kövérekre is. Átlagos vagy nem jó pasi szinte nulla levelet kap, senki nem ír vissza nekik. Úgy vannak a társkeresőn hogy csak küldik a leveleket....
2019. nov. 22. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem nyalogatnák agy nélkül körbe a nőket egyesek, meg irogatnának napi 100-ra, akkor talán nem éreznék magukat kiszolgálva, mitöbb elhalmozva és a válaszolgatás mellett lenne kedvük nekik is nézelődni, kezdeményezni.


Én nem értem néha, társkeresőn honnan a pokolból jön elő ez a sok elborult hapsi ennyire hajtva a kangörcstől, de esküszöm rosszabb, mint mikor minden szar hírlevélre feliratkozom és csodálkozom, mikor 3 nap alatt tele lesz szemetelve érdektelen szar spamekkel a postaládám és úgy kell kivadásznom azt az üzenetet, amit vártam valakitől.

2019. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
A nők csak a nagyon jó pasikra kíváncsiak, a való életben is, de a társkereső oldalakon még inkább. És amilyen brutális verseny folyik minden egyes nőért a társkereső oldalakon, még a leggázabb nők is megengedhetik maguknak, hogy kizárólag a külsőre top férfiakkal foglalkozzanak.
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat. Közgazdaságtan. Vedd úgy az egészet, hogy a nők a hr-esek és a férfiak a munkavállalók.
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú létemre sajnos sok esetben meg tudom érteni a nőket. Egy-két ismerősöm mutatott már pár levelet amiket kaptak. A legtöbb pasi már az első pillanattól piedesztálra emeli a nőt, ezzel saját maguk értékét elvéve. Lehet ők ezt magukon nem veszik észre, de kívülállóként olvasva.... Semmiben nem mer ellent mondani a nőnek, minden mondatban a nő figyelmességét keresi, bálványozza őt... Sőt, legszánalmasabb mikor még találkozó sem volt és már elképzelte a csajjal, hogy ők már komoly kapcsolatban vannak :D Na, ezért válogatnak ennyit a nők. És az átlagos nők is ezért vannak maguktól elszállva, mert még egy nem éppen szép nő is rengeteg levelet kap amiben fel akarják szedni. Na most egy idő után persze, hogy elhiszi, hogy ő jó nő és ha rengeteg jelentkező van, miért ne válogatna?


Én direkt nem ismerkedek online. De gondolkodjunk már. Ha mi férfiak kapnánk mondjuk napi 20 levelet nőktől, meg sok-sok bókot, hogy ilyen jól nézünk ki (egy idő után már nagyon sablonos és unalmas is lenne hallgatni ugyan azt a jelzőt), olyan jól nézünk ki, mi nem kezdenénk el válogatni? Mert akkor az átlagos vagy a csúnyább nőket mi is kiszűrnénk.

2019. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
4. Tudom jól hogy ilyenek a férfiak... Miattuk van ez
2019. nov. 22. 13:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményező levelet lehet hogy nem kapnak sokat a pasik ( bàr én pl írtam anno) de az hülyeség, hogy soha senki nem vàlaszol a férfiaknak.

Mi pl netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg, úgy, hogy én màr a 3. voltam aki nőként vàlaszolt neki. ( Összesen 5 neki tetsző nőnek írt). Aztàn pàr üzenet utàn a többit passzolta és csak mi beszélgettünk tovàbb. Majd randi, kapcsolat, stb... végül hàzassàg lett belőle.:)

Ez nem most volt, ez tény, de a gyakori màr akkor is tele volt ilyen kamu kérdésekkel, hogy a pasik sose kapnak vàlaszokat. Akkor se volt igaz. Több ismerősünk is így talàlt pàrt ( heteroszexuàlis kapcsolatok) tehàt nem egyedi eset. Vannak régebbiek, és frissek is.

Ha egy pasi normàl stílusban ír, nem sablon szöveget, valamennyi vàlasz érkezni fog. Ehhez nem kell zselézett fejű kigyúrt izomtibornak lenni bmvvel pózolva:) Ha soha senki nem vàlaszol, ott az illető valamit nagyon rosszul csinàl.

2019. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha annyira kapósak, miért vannak fenn évekig?
2019. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#4

+1!

2019. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Átlagos meg csúnya nőket szépen kiszűritek, és ugyanannak a pár nőnek írogattok. Illetve átlagosnak vagy csúnyának írjátok, hogy jöjjön dgni, azt a pár szebb nőt meg elhívnátok randira, csak az a gáz, hogy előttetek ezt már vagy 100 férfi megtette, és kissé nagy a konkurencia. És ilyenkor jön be, hogy párhuzamosan hülyitenek több férfit is meg kefélnek közben ezzel is, azzal is stb. És szépen gyártódik a sztereotípia a nők ellen, holott a többség bőven nem ilyen.
2019. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

"Átlagos meg csúnya nőket szépen kiszűritek, és ugyanannak a pár nőnek írogattok."


Látom, te sem vagy egészen tisztában a tényekkel.

2019. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!