Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden társkeresőn ez megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkeresőn ez megy?

Figyelt kérdés
Átlagos nem kövér vagy csinos nőkre rengeteg levelet írnak de még a kövérekre is. Átlagos vagy nem jó pasi szinte nulla levelet kap, senki nem ír vissza nekik. Úgy vannak a társkeresőn hogy csak küldik a leveleket....
2019. nov. 22. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nyugi, tisztában vagyok, évekig társkeresőztem. :) Csak azt tudjátok itt etetni, aki nem.
2019. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
11. Ha évekig kellett tàrskeresőznöd és nem voltàl képes egy épkézlàb kapcsolatot se összehozni, valamit nagyon nem csinàlsz jól. Nekem nőként kellett 6 hónap, de ismerek olyan férfit akinek két hét. De több férfi ismerősömnek is max pàr hónap volt mire talàlt normàlis pàrt. 3-8 hónap. Nem évek.
2019. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
Férfiaknak még jó, hogy elég pár hét vagy hónap :) Ha végre rászánják magukat, hogy kapcsolatot akarnak, akkor találnak hozzá nőt is. Mivel ők döntik el, hogy miből mi lesz.
2019. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#13


Ez csak a férfiak felső 15-20%-ra igaz. A maradéknak sosincs beleszólása semmibe, velük csak azért jönnek össze a nők, mert nem jutott nekik a férfiak felső 15-20%-a és mégiscsak nem akartak egyedül maradni. A társkeresőkön a férfiak nagy része soha nem tud összehozni semmit ha nincs benne a felső 15-20%-ban, hiába akár komoly kapcsolatot. Pl én is hiába voltam fenn évekig és írtam rá többszáz átlagos nőre kulturált üzenetekkel (kukifotók nélkül) mégcsak egy randit sem tudtam összehozni (90% nem is írt vissza semmit). Ez mind azért mert átlagos vagyok. Azaz csak akkor van beleszólása bármibe a férfinak, ha legalább a felső 15-20%-ba tartozik, máskülönben a nők a társkeresőkön mégcsak a létezésükről sem vesznek tudomást. Ezeket pedig több tucat eset alapján írom.

2019. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én még olyan ronda férfit nem láttam, akinek ne lett volna hatalmas önbizalma. Sőt, minél rondabb, annál nagyobb dumás, és azzal csajozik. Persze nem a legjobb nőket szedik fel, de van nőjük. Eleve több nő is van egyedül, mint férfi. Mert a férfiak kompenzálnak a pénzükkel max, de egy nem túl jó adottságú nő mit csináljon? És nem kell bűn rondanak vagy kövérnek lenni, elég egy kis szépséghiba, aztán már a kutyának se kell. Pl csomó kifejezetten alacsony, kövér, ronda férfit látok nővel, mivel ők a kezdeményezők. Nőként meg, ha rád se néznek, le se ejtenek, úgy kicsit nehéz ismerkedni.
2019. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, én ezt férfiként teljesen másképp látom. Pont ellenkezőleg. Egy csúnyább nő után is csorgatják a nyálukat a férfiak. Jó, lehet nem a legjobban kinéző férfiak, hanem a kevésbé jóképűek, de akkor is csorgatják a nyálukat (még akkor is ha csak szexet akarnak, de akkor is teszik), míg egy nem jóképű férfinek nője inkább csak akkor lesz, ha a szerencse úgy hozta. Pénzzel kompenzálni maximum akkor tud, ha tényleg kirívóan sokat keres, amit viszont a mai világban nehéz elérni. Hitelből meg hiába is próbálna bármit kompenzálni...
2019. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Na ja, de itt jön be, hogy nekünk nőknek nem bók az, hogy csak meg akarnak minket dgni.


Egyébként én teljesen a tapasztalataim alapján írtam, hogy a ronda férfiaknak is mindig van nője, megkockáztatom, néha jobbak nőben, mint ők férfiban. Akit ismerek és nincs párja, az tudatosan nem is akar. Ellentétben sok nő kesereg, hogy egyedül van, akár évek, évtizedek óta - és nyilván az évek múlása nem javít az esélyeiken.


De elég csak körülnézni utcán, boltban, tömegközlekedési eszközökön, munkahelyen: férfiak többsége nővel van, melóhelyen tudom róla, hogy házas, elettarsa van stb. Nők meg egyedül vagy barátnőkkel. Turizmusban dolgozom, látom, mennyi nő járkál el egyedül különböző programokra, filmvetítésre, múzeumba. Nyilván ha lenne párjuk, vele jönnének, nem egyedül. Férfiak ezzel szemben mindig a párjukkal jönnek. És finoman szólva se jóképű férfiakról van szó, nehogy azt hidd. Az se látszik rajtuk, hogy különösebben pénzesek lennének.

2019. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.


Lehet igazság abban amit írsz, mondjuk annyit hozzátennék, hogy sokszor kesereg egy nő, közben vannak jelentkezők, de ő válogat. Pl van egy lány ismerősöm aki nem rég dobta a srácot 1 hónap után, mert nem felelt meg neki amit a srác nyújtani tudott számára. Közben a srác meg nagyon komolyan akarta vele. Mégis azt hallom tőle, hogy milyen nehéz ismerkedni. Mert előtte meg a pasikat szidta akik csak szexet akartak tőle. Mondtam is neki, hogy eddig az volt a bajod, hogy csak szexre kellettél a pasiknak, most itt van egy aki kapcsolatot szeretne, de ő meg neked nem kell. Erre csak annyit nyögött be, hogy hát lehet nem is való neki komoly párkapcsolat...

2019. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a lány mondta, hogy ő neki nem is biztos, hogy való komoly kapcsolat.
2019. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#15


Talán ha a nők előbbre vennék a jó tulajdonságokat mint az önbizalmat egy férfi megítélése kapcsán, akkor esetleg nem lenne ez a helyzet.


"elég egy kis szépséghiba, aztán már a kutyának se kell"


--> Ezt honnan veszed? Egy csomó férfi gyakorlatilag minden nőnél bepróbálkozik, aki nem az alsó 20%-ba tartozik. Pl én sem válogattam különösebben, de mégsem kellettem senkinek sem. (és nem csak én jártam így)


"mivel ők a kezdeményezők"


--> Ez a kezdeményezős mese is unalmas már. Nem értem miért kell ezerszer leírni, hogyha egy nő kezdeményez, akkor nem fog tőle megállni a világ?


#17


Csak néhány dologra reagálok:


- Örüljetek neki, hogy veletek legalább akarnak dgni. Velem (és megszámlálhatatlan sok átlagos férfival egyetemben) például senki sem akar szexelni, hiába igyekszem minden erőmmel.


- A férfiaknál a kinézet nem minden. Kis millió más dolog van, ami alapján a nők szűrnek.


- Mellesleg meg ez szöges ellentétben áll azzal, amit meg én tapasztaltam meg több ezer (vagy tízezer) ember megfigyelése alapján. Például én sem vagyok bűnronda, elhízott, agreszív stb akartam párkapcsolatot, de mégsem tudtam összehozni, helyette csak többszáz elutasítást hoztam össze. És nem egy és nem is kettő férfit ismerek, akik az én cipőmben járnak.

De átlagos nőket, akik nincsenek kapcsolatban, csak olyanokat látok, akik tudatosan teszik ezt (holott lennének jelentkezők).


- Mellesleg meg az,hogy egy nőt egyedül látsz még nem jelenti azt, hogy egyébként ne járna össze valakivel egy kis pásztorórára.


- Szingli férfiakat meg azért nem látsz, mert azok szimplán nem is mennének el ilyen programokra egyedül.


*az átlagos szót itt a középső 60%-ra értem.

2019. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!