Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van elveszve a 30-as női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van elveszve a 30-as női szingli korosztály? Nem a 18-20 évesek jönnek be mindenkinek.

Figyelt kérdés
En szívesebben talalnék párt ebből a korosztályból,de teljesen el vannak veszve a munkában...

2019. nov. 21. 14:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
"vagy a macskájukkal élve" - Nem tudom, honnan jön ez a macskás nő dolog, nekem madaraim vannak több évtizede, nem bízok a macskákban, inkább a kutyákat kedvelem. :-D
2019. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy az ember olyan qrva okosnak képzeli magát, és megerőszakolja a biológiai órát, attól még az atavisztikus ritmus dolgozik ma is. A húszas éveinkben a fajfenntartás az elsődleges, aztán tekintet nélkül arra, hogy ez sikeres volt-e vagy sem, a harmincas éveinkre a létfenntartásra váltunk. Közben persze érezzük,, hogy valami nem kerek, és kapálózunk is, de attól még a húszas évek elmúltak, és soha nem jönnek vissza.
2019. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
az tuti 13, azok az évek nem jönnek vissza, azt b**aszhatjuk sajnos
2019. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

"A húszas éveinkben a fajfenntartás az elsődleges,"


Szerintem te úgy 500 évvel le vagy maradva. Mégis hány 20 éves szülőt láttál te ma már MO-n ?

(Most azt nem számítanám annak akik 15 évesen dugtak, de nem védekeztek és lett belőle gyerek.)


A jelenlegi 20-asok többsége még diák. Épp hogy érettségizett vagy a felsőoktatásban tanul.

Ne hozzuk vissza véletlenül a középkort és aki max 25 évesen nem csinált gyereket azt pucéran végig vezetjük az utcán és le lehet köpdösni. De jó is lenne.


Minek tanulni ? Hát a TV is megmondta Magyarország Jobban Teljesít. A gazdaság szárnyal. Teljes a foglalkoztatottság. Nincs hajléktalanság.

És különben is ha nem csinálsz gyereket hogy szaporítsd dicső nemzetünket akkor jön a köpdösés és a pucér séta.

2019. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Miért lettem lepontozva? Azért, mert írtam egy nem ideális helyzetet is arra, hogy miért lehet szingli egy 30 éves nő?
2019. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
utolsó, tanuld meg, ha egy picit is rosszat vagy negatívat írsz itt egy nőről vagy női korosztályról, záporoznak a piros kezek a nőktől. Akkor is ha full igaz minden szavad.
2019. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%

"Attól, hogy az ember olyan qrva okosnak képzeli magát, és megerőszakolja a biológiai órát, attól még az atavisztikus ritmus dolgozik ma is."

Nem ismerős neked az a mondat valahonnét, kedves 15-ös?

2019. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
13 Micsoda okoskodás ez már. Miért lenne 20-as években első a fajfenntartás? Akkor nem láttál még mai 30-ast, vagy átaludtad a 30-as éveidet. Pont hogy akkor is eléggé elsődleges :) A létfenntartás pedig folyamatos. Létfenntartás feltételei nélkül fajfenntartó ösztön nincsen. Persze nyilván van akinek elég a létfenntartás kipipálására ha épp evett aznap valamit..
2019. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként kérdező a 30 feletti női korosztály egy része lehúzta a rolót, ahogy sok őskövület javasolja nekik 30 felett. Aztán pár év múlva észreveszik hogy nem haltak meg és baromira szépek és termékenyek, és felhúzzák a rolót, de közben folyamatosan kapják az arcukba az elmúltál 30 haljál meg szöveget. Aztán közben meglepődve tapasztalják hogy valahogy mégis családot alapítottak, és 3 gyerek mellett elkönyvelik magukat kivételnek. Sűrű bocsánatkérések közepette élnek tovább, nehogy a puszta létük megdöntse az atavisztikusok okoskodó elméleteit.
2019. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amugy itt vagyok, kerdezo. Gyerek 0, macskak vannak, harminc kozepe pipa, hazas se voltam meg soha, es en nalam fiatalabbakkal is ismerkednek akar :) Vagy 2019 ota mar neked is osszejott?
2022. nov. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!