Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg a kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg a kategóriájuk alatt lévő nőt kell kerresniük ha párt szeretnének?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Fiatalon nem,később már igen.
2019. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

De unom már az ilyen kérdéseket

És igen válaszolok, mert megtehetem 😊

2019. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

Egy a gond ezzel, a legtobb ferfi hajlamos magat tulertekelni, szoval itt dol a dolog.

Az a pasi aki azt hiszi, hogy egy hetes pl, az a legjobb esetben is csak egy otos.

Szoval amig nem a nok allapitjak meg a kategoriadat, addig, igen, "kategorian aluli" not kell keresned.

2019. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

13.


Ez így van. Csak férfiak képesek értékelni a nőket és csak nők a férfiakat.


A másik, hogy tök mindegy ki minek gondolja magát, mert a magánéletén meglátszik, hogy pontosan milyen szinten is van. Ha évek óta egyedül vagy, vagy ha sok éve nem tudsz olyan ellenkező nemű párt találni, ami szerinted "járna" neked, akkor valószínűleg mégsem vagy annyira jó fogás, mint hiszed magadról. (És ez igaz a nőkre és a férfiakra is.)

2019. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, akik lepontoztak, faj az igazsag mi?

Attol meg igaz marad!!!

2019. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz a 13-as. Ezért nem tudom én megmondani hetero nőként más nőkről, hogy hanyasok, hisz egy nővel sem szexelnék.
2019. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!