Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg a kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg a kategóriájuk alatt lévő nőt kell kerresniük ha párt szeretnének?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a nők maguknál magasabb státuszú társat keresnek, ja.
2019. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, én mindig nálam sokkal jobban kinéző nőket választottam. Persze van, hogy évekig egyedül vagyok, és általában a nők sem 100-asok, akikkel összejövök, szóval a kapcsolatok sem tartanak sokáig.

De persze, egy csúnyább/kövérebb/szegényebb/tanulatlanabb lányt simán össze tudnék szedni

2019. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj általában azok a helyes srácok sírnak, hogy csak átlagos lány jut nekik, vagy azok az átlagos srácok, hogy csak csúnya lány, akik személyiségre nincsenek a toppon.


Mert nem csak a külső számít, hanem az hogy személyiségre is legyél vonzó a nőknek. Ha nem vagy vicces, szórakoztató, jó dumás, magabiztos, tökös, férfias viselkedésű, akkor igen, simán lehet, hogy külsőre csak saját magadhoz képest kevésbé vonzó nőknél van csak esélyed. Ahhoz, hogy külsőre magaddal egy szintű nőid legyenek (vagy pláne jobb), ahhoz személyiségre való vonzóságban is le kell tenni valamit az asztalra férfiként.

2019. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

> Ha nem vagy vicces, szórakoztató, jó dumás, magabiztos, tökös, férfias viselkedésű

Ezek ugyanúgy öröklött tulajdonságok, mint a külső, vagy a gyerekkori fejlődés közben elsajátítottak. Ha nincs meg, akkor nincs meg.

2019. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
#4 ez igaz, de még szerencse, hogy nem minden nőnek az ilyen férfiak az esetei.
2019. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

30 év alatt igen. Mert az alatt a nőknek áll a piac, ezért ha egy férfi nőt akar, akkor szintje alá kell hogy nyúljon.

30 felett meg már szerintem fordítva. Akkor már a sörhasú, kopaszodó, melós is elvárhatja, hogy a nő az tartsa jól magát, legyen fiatalos, sőt fiatalabb is nála, miközben ő nyugodtan öregedhet, hízhat és piálhat.

Én ezt látom, lehet ezzel nem egyetérteni persze, de valószínűleg ez a valóság is.

2019. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

" Akkor már a sörhasú, kopaszodó, melós is elvárhatja, hogy a nő az tartsa jól magát,"


El nem tudom képzelni, hogy honnan szeditek ezeket a bődületes baromságokat!

2019. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

"El nem tudom képzelni, hogy honnan szeditek ezeket a bődületes baromságokat!"

Látom őket. Emberi példákon. A való életben. Nem csak gyik-es troll kommentekből. Onnan veszem.

No offense, de 81%-os, te vagy az aki csak itt fröcsög az idősödő férfiakat gyalázva, miközben (saját bevallásod szerint) a húszas éveidben te is egy 40-es pasi asszonykája voltál. Csak aztán amikor 50 fölött már nem dugott meg rendesen, akkor eleged lett. Szóval épp te vagy ennek a jelenségnek a mintapéldája. Ennek ellenére mégis neked a legnagyobb a szád.

2019. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem igaz! Mindenki a saját kategóriájában esélyes.


Ha egy pasi dagadt akkor csak a dagi nőknél van esélye.

2019. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
9#, A kövér nők látni sem akarják a kövér férfiakat, ők ugyanúgy az izmos/sportos férfiakra hajtanak. Attól még, hogy kövérek - szerintük - ugyanúgy legjobb jár.
2019. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!