Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 eves ferfi hol tud a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 eves ferfi hol tud a legnagyobb eselyel ismerkedni, part talalni maganak?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan tevekenyseget(vagy esemenyt) amit egyedul is lehet csinalni, mivel a barati koromben mar mindenkinek komoly kapcsolata van, van aki mar hazas, igy aztan ritkan tudunk egyutt elmenni valahova.

2019. nov. 12. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha normálisan néz ki, és van minimális pénze, akkor BÁRHOL!
2019. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Untig ismétel kérdés: ha a barátaidnak van valakijük, akkor te rajtuk keresztül miért nem tudsz szerezniiiii??????
2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Annyi vagyok, szedtem fel lányokat egyetemen, továbbképzésen, buliban, húzogatós appokról, innen is, stb.
2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. A hétköznapokban kizárólag férfiakkal dolgozom, tehát melóhely kilőve. Disco stb kinőttem már abból a korosztályból, kilőve. Haveri összejövetelek kanbuli jellegűek nők nélkül. A neten meg beszélgetni sem lehet mert vagy semmi "match", vagy átverős lehúzás, vagy csak nem válaszolnak vissza semmit. Szóval tanácstalan vagyok én is, jó lenne ha erre a helyzetre adna bárki bármi tippet
2019. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem esélytelen. Se online, se offline nem sikerül évek óta.
2019. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel! Én is hasonló cipőben járok, csak magassarkúban. Soha nem szabad feladni! :) Én most ott tartok, hogy nem görcsölök rá, majd lesz egyszer valami. Addigis az életem más fontos részére koncentrálok.
2019. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!