Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna ha a lány kombinét hordana?

Figyelt kérdés

Télen én szoktam hordani kombinét, hogy a hátam, derekam meg ne fázzon. Anyukám, nagymamám is hordott, ez számomra természetes volt. El se tudom képzelni néhány fiatal lány hogy tudja télen szabadon hagyni a derekát, pont azt a részt, amit nekünk nőknek a legjobban védeni kéne. A póló, pulóver alá én mindig húzok kombinét. Mikor ezt egyik barátnőm megtudta, nagyot nézett, hogy ez egyáltalán nem divat már, tök lehangoló lesz a pasinak, ha majd vetkőztet le, és meglátja. Én erre még nem is gondoltam, számomra olyan természetes volt, mint a zokni. Fiúk, mennyire zavar titeket egy nőn a kombiné? Tényleg kiábrándító?


L/22


2019. nov. 12. 23:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hova teszed a derekadon túlnyúló részt? Beletömködöd a nadrágodba? Nem zavaró, hogy rajta ülsz? Nem kényelmetlen?


Én télen szoktam hordani egy hosszabb szárú rövidnadrágot vagy egy vékonyabb hosszúnadrágot a farmer alatt, hogy ne fagyjon meg a nemiszervem, de néha az is halál kényelmetlen.

2019. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Általában szoknyát hordok, és a szoknya soha nem ér a térdem fölé, így nem zavaró, hogy alatta van. Nadrágot ritkábban hordok, ahhoz meg van olyan ami rövidebb, kb a fenekemig ér, így az nadrággal is kényelmes. :)
2019. nov. 13. 00:00
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Kombi János. Kombiné.
2019. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Kombiné helyett nagyon egyszerűen mostanság női trikókat is lehet hordani. Egy csöppet öreglányosnak tűnik, ha te ennek nem a szexi formáját viseled..
2019. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj,sokkal szebb mint egy női atléta,ami a kombiné utódja,viseld csak nyugodtan.
2019. nov. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

De miért zavarna bárkit is ez? Ha te megszoktad, természetesnek veszed, tehát kvázi a te személyed/személyiséged része akkor abszolut nem zavaró. Az furcsa és feltűnő ha valaki látványosan olyan dolgokat aggat magára/csinál, amik nem illenek hozzá, látszik rajta, hogy emiatt furcsán mozog, nem érzi igazán jól magát a bőrében.

Egyébként én télen vagy nagyon hidegben (minuszokban) harisnyát hordok férfiként. Mivel biciklizek szinte mindenhova így muszáj, különben lefagyna mindenem és nem érzem cikinek.

2019. nov. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nekem is rá kellett keresni. Szerintem szexi, nem zavarna.


26/F

2019. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#14 A trikóval az a bajom, hogy rövidek. Hiába tűröm be, ahogy leülök, fölállok, a derekamnál kicsúszik, így pont azt nem védi amit kell és kényelmetlen is.
2019. nov. 13. 11:54
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Engem zavarna! Nem, nem azért mert nincs ki mindened, szimplán ódivatúnak hat.

Ennél még a pizsama is jobb, de én alapvetően farmer+ing/póló párti vagyok.

2019. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a bodykat. Az nem csúszik semerre
2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!