Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet így szemezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így szemezni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Napi szinten utazok tömeggel Budspesten. Sok csinos lany van, de a legtobb ha nem a telefonjat bamulja, nem vicc bambul elore egy iranyba, de meg a szeme se moccan, nehogy valakivel ossze akadjon a tekintete. Az emberek mint valami gepek. Arrol nem is beszelek, hogy kiszurom, hogy pillantgat ram a lany, mikor oda nezek, es nekem is tetszik, tobbet ram nem mer nezni. :D

2019. nov. 12. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bonyolult probléma. Ha nem akarnak veled szemezni, hogyan szemezz. Megoldás: sehogy.
2019. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű jelzés, hogy nem akarnak veled szemezni. Kb.3 hétig tömegközlekedtem Budapesten, az úgy elég is volt, én sem véletlen nem nézelődtem inkább semerre. Nem azért BKV-zunk mert pasizni akarunk és alig várjuk, hogy valaki megszólítson.
2019. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy feléd pillantgatott, nem jelenti azt, hogy szemezni akart veled vagy tetszettél neki. Megnézett, biztos emlékeztetted valakire és kész. Én is néha megbámulok embereket, mert van bennük valami érdekes. De ettől még nem akarok ismerkedni és ha rám néznek, gyorsan el is kapom a tekintetemet, kissé elszégyellem magam, hogy bámultam.
2019. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézusom ember: múltkor ültem a villamoson, 2 jó munkás gyerek ült egymás mellett, előttem 2-vel..


Nem tudtam már merre nézve, mert a pharaszt olyan szinten forgolódott már HÁTRA felém, ás bámult az arcomba ("próbált szemezni"), hogy nem tudtam már melyik oldalra tekerjem ki jobban a fejem, hogy észrevegye magát.


3 megálló után már az arcába néztem egyenesen, hogy vegye észre magát.


Nem vette. #&@ott frusztráló volt, és az 5. megállónál - inkább előbb- le is szálltam és megvártam a következő villamost.


Tehát az 2. szabály: ne légy creepy pszichopata, ha nem akarnak veled szemezni, ne bámuld őrült módra órákig szerencsétlen sócsajt, mert a hideg rázza.


És nem véletlenül mélyedek el inkább a telefonomba sem pl, valószínűleg nem idegenekkel akarok szemezni, vagy beszélgetni ( párom is van).


Múltkor az sem zavarta a gyereket, hogy be van dugva a fülem és zenét hallgatok, simán lekocogtatta a vállam. :D :DD


Nem hiszem el, hogy ennyire nem veszi valaki a "jeleket", a zéró kontaktot basszus.

2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!