Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szoktatok szemezni lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok szemezni lányokkal az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogyan csináljátok?
2017. ápr. 21. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hiába próbálnék, mert ilyen szemekkel minimum kiröhögnének vagy felrúgnának rosszabb esetben: [link]
2017. ápr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Utcára jellemzően kocsival megyek, és olyankor nem ezzel vagyok elfoglalva. Nem kell 2 kezem ahhoz, hogy megszámoljam, 10 év alatt hány olyan eset volt, amikor egy nővel az utcán szemeztem, azt is főleg úgy, hogy lámpát kaptam, és átment előttem a zebrán
2017. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szemezni a mai okostelefon húzogatós sötét-napszemüveges korszakban? Nem lehet.
2017. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. A csajok 90%-a csak napszemüvegben megy ki az utcára (miért...), úgy meg eleve nehéz.
2017. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindenkivel. Élvezem ahogy zavarba jönnek.
2017. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, ha van rá vevő...
2017. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Le lehet hamar venni, hogy kit zavar, ki velő rá.
2017. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!