Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna ha a lány kombinét hordana?

Figyelt kérdés

Télen én szoktam hordani kombinét, hogy a hátam, derekam meg ne fázzon. Anyukám, nagymamám is hordott, ez számomra természetes volt. El se tudom képzelni néhány fiatal lány hogy tudja télen szabadon hagyni a derekát, pont azt a részt, amit nekünk nőknek a legjobban védeni kéne. A póló, pulóver alá én mindig húzok kombinét. Mikor ezt egyik barátnőm megtudta, nagyot nézett, hogy ez egyáltalán nem divat már, tök lehangoló lesz a pasinak, ha majd vetkőztet le, és meglátja. Én erre még nem is gondoltam, számomra olyan természetes volt, mint a zokni. Fiúk, mennyire zavar titeket egy nőn a kombiné? Tényleg kiábrándító?


L/22


2019. nov. 12. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom, hogy soha nem gondolkoztam még el ezen, viszont engem egyáltalán nem zavarna.


F

2019. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem, és te mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem?
2019. nov. 12. 23:37
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Lehet ennyire tudatlan vagyok, de rá kellett keresnem miről is van szó pontosan.

Ilyet hordott rendszeresen volt barátnőm is. Egyáltalán nem zavart, sexi volt... még egy + ruha amit lelehetett venni, de volt amikor direkt fent hagytam (néha izgató, ha egy kis textil fedi a testet) :D

22/f

2019. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Manapság, amikor kb minden csaj próbál minél kevesebb ruhát hordani, minden kivétel üdítően hat. :)
2019. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos nem zavarna, de ha ki szeretnéd váltani mással, akkor hordhatsz derékmelegítőt, body-t vagy egyszerűen hosszú pólót is.
2019. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is rá kellett keresnem, hogy pontosan milyen ruhadarabról lehet szó, mert nem igazán volt előttem. 27 éves vagyok.
2019. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

rákerestem, de még mindig nem értem mi az a kombiné


nem hiszem, hogy zavarna... gondolom nem is tudnám, hogy az az

2019. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

HEJJ csipkés kombiné :D Valami zene is van erről. Nekem amúgy bejönne.


26/F

2019. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok (előző)
2019. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Most rákerestem én is, de kicsit megijedtem. Mert a google képtalálatok között van ilyen-olyan csipkés, bordó, selyem, stb., de nem ilyen szexit kell elképzelni. Én az egyszerű fehér kombinére gondoltam, amit nagyanyáink is hordtak.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. nov. 12. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!