Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 20 év feletti lányt, akinek még nem volt kapcsolata, se semmi? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs?

2019. nov. 11. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek kettőt is. Az egyik vidéken él és nincs lehetősége ismerkedni. A másiknak pedig olyan gyerekkori traumái vannak az apjával kapcsolatban, hogy nem "mer" ismét sérülni.
2019. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen volt az első kapcsolatom. Az számít?
2019. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Nem volt semmi, eléggé introvertált vagyok, mellé nem egy szépség (crossdresser vagyok, mellé még az arcom se szép), mindig a barátnőim után koslattak a férfiak. Mondanám, hogy elfogadtam, hogy nem lesz barátom, de nincs így, eléggé rosszul érzem magamat miatta.

22/L

2019. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, és semmi különös, csak a lány nem akar semmit se ami komoly és egy egy éjszakásba nem lenne benne! Xd többször is el hívtam randizni, de nem ment bele, pedig barátnői is bíztatták!
2019. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bár volt kapcsolatomassan 4 ève nem szexeltem 25 èves vagyok most kène èlnem de ehelyett pont az ellenkezőjèt csinálom.
2019. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó barátnőm az illető, 21 éves. Nem jár el otthonról és nincs önbizalma, csúnyának, daginak, vesztesnek érzi magát és ezt kisugározza a környezetére. Pedig egy helyes, aranyos lány, igaz hogy nincs modell alkata, de miért kéne hogy az legyen? Kicsit husis, ami biztos vagyok benne, hogy sok srác szemében vonzó! Aggódom miatta.
2019. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Állítása szerint nem akar kapcsolatot.
2019. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A "se semmi" mit takar? A kulcsszavaid között szerepel a csók, abban speciel volt részem, de semmi annál szexuálisabb töltetűben, járni sem jártam senkivel.

21/L

2019. nov. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok és több lányt is ismerek, akik hasonló helyzetben vannak. Az okok különbözőek, van, aki a vallása miatt nem ismerkedik (a házasságot tartja az egyetlen elfogadható kapcsolatnak), van aki csak simán nem talált még olyan férfit, aki megfelelő lett volna és annyira nem érdekli a téma, hogy minden erejével ezen dolgozzon. Én személy szerint gimis korom óta szerelmes voltam valakibe, akivel soha semmi nem volt köztünk, hülye voltam és elhittem a hitegetését, miközben egy szalmaszálat nem tett keresztbe annak érdekében, hogy bármi megvalósuljon a nagy terveiből. Emellett kemény szakra járok, pár évig teljesen lekötött a tanulás, kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy ismerkedjek. Zárkózott, visszahúzódó emberként nekem kellene aktívabbak lennem, hogy felfigyeljen rám valami, mert még az életben nem jött oda hozzám senki csak amiatt, hogy létezem, de ehhez előbb a szorongásomra kellene megoldást találni.
2019. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves koromig voltam szűz, de a baráti körömben többen is huszon pár éves korukig egyedülállók voltak. Mondjuk már harminc-negyvenesek vagyunk, de a három unokahúgomból (19, 23,25) kettőnek még soha nem volt kapcsolata, se semmi. És szépek.
2019. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!