Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 20 év feletti lányt, akinek még nem volt kapcsolata, se semmi? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs?

2019. nov. 11. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én magam is 22 éves koromig szűz voltam, pedig a külsőmmel sincs gond, és a természetem is viszonylag normálisnak mondható :D Így alakult, nem lettem előbb szerelmes, és mindenféle lelki eredetű blokk is volt bennem.
2019. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
21 vagyok, rengetegszer voltam már randizni (mivel sok érdeklődőm akad a mai napig is), csókolóztam is, kavartam is, de még sosem feküdtem le senkivel. Nagyon-nagyon fura személyiségem van, magányos farkas is vagyok és lássuk be, félek az intimitástól (nem kimondottan a szextől, hanem hogy pl. a másiknak érzelmileg kitárulkozzak.) Voltak már plátói szerelmeim és rengeteget fantáziálgattam, de akiket én kimondottan megkívántam, elég meredek kategória voltak (kétszer annyi idős, zseni srác, továbbá a nők is vonzanak...) Nem vagyok csúnya sem, de meglehetősen bipoláris (még önmagának is ellentmondó) személyiség, szóval van, akinek a furcsaságaim egy idő után már zavaróak. Én inkább egy laza/nyitott kapcsolatban lennék benne, akár egyszerre több emberrel is, tehát nem a minden másnap randizunk és minden tudunk a másikról kapcsolatra vágyok...
2019. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és nem volt semmi. Az oka az hogy nem találok megfelelő férfit magam mellé. Nagyon vágyom rá, de nem fogom beérni akárkivel, egy életre tervezek.
2019. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. 20 évesen még csúnyácska volt, most, 30 évesen már egész jól néz ki, nem csak önmagához képest. Viszont az elvárásai már 20 évesen is az egekben voltak, mostanra pedig csak tovább nőttek, holott olyan nagyon sokat nem tud felmutatni.
2019. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!