Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan nőket, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket, akiknek még 23-4évesen nem volt rendes kapcsolata? (pl max szex) ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen,de neki még szex sem volt...az okát nem értem,annyira nem csúnya és nem is vallásos.Lehet az igazira vár...
2016. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pechesek. Valakinek vért kell izzadni a boldogságáért, míg másoknak az ölébe pottyan!
2016. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számomra sokkal vonzóbb egy ilyen lány,mint a másik véglet!
2016. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ismerek.

csak f.a.s.z.fejek találták meg...

2016. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több ilyen lányt is ismerek, ráadásul szépeket, egyszerűen nincs szerencséjük a szerelemben, akárkivel meg nem fognak lefeküdni.
2016. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

De ha 23 évesen jól néz ki és még nem volt kapcsolata, arra azt is mondják, hogy leszbikus.

Én is ismerek ilyeneket. Ennek az az oka, hogy a nő túl válogatós....

Olyan kell neki aki túl szép, akik meg próbálkoznak nála, mindet magasról lexarja. Az ilyen meg is érdemli, hogy egyedül maradjon :D

2016. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 28 éves, katasztrófális kapcsolatai voltak életében, bunkó, alpári, gyökér emberekkel, akik megcsalták, terrorban tartották stb.


Másik ismerősöm 30 felett van, a férje egy bunkó, tahó, szemétláda volt, a válás az első nagyobb ütés után következett be. A mostani partnere se sokkal jobb...


Én meg persze mindig megkapom, hogy milyen kedves vagyok :D

2016. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

25 vagyok, allitolag jol nezek ki, megneznek a ferfiak, sok bokot kapok, na meg vannak konnyitett dolgok is az eletben: neghivnak italra, a buszsofor a pirosnal meg kinyitja az ajtot, a metrosofor ujra csak nekem, meg persze van a rosszabb oldal: a facebookon eletemet kovetok 😐 ezert is toroltem az a vackot.



Lenyeg a lenyeg szereto vagyok. Alapbol valogatis vagyok, na meg mellekesen kidolgoztam a lelkemet kisebb-nagyobb megszakitasokkal 12-22 (ugyeletben toltott alvas, ha van valami felvertek) orakat dolgozom minden nap kb. 19-21 eves koromtol kezdve. Aztan 21 evesen talalkoztam vele, es valahogy elrepultek az evek.


Randizgattam kozben, de egyik szornyebb volt a masiknal. Azota 1 valaki tetszett meg meg egy repuloutamon, de nem szolitottam le...


Nem tudom mi lesz. Vagy megallapodunk egymas mellett, nagyon kedveljuk egymast, csak nagy a korkulonbseg es mas eletszakaszban jarunk, egyebkent teljesen jol kijovunk, mind vilagnezet, szorakozas, szexualitas teren.

Vagy a masik lehetoseg: talalok valaki korban hozzamillot, akivel szinten el tudom kepzelni az eletemet.


Megallapodnk egy rossz kapcsolatban nem fogok, akkor inkabb ez a szeretoskodes, mintsem olyan parom legyen akivel nem jovunk ki, veszekszunk, agressziv stb. Akkor inkabb nem kell senki, tul sok ilyen kapcsolatfuggo embert latok es kiboritanak mar szimplan a sztorijaikkal is. Mar reg leleptem volna a helyukben.

2016. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, a lány úgy gondolta, hogy kipróbálja valakivel a szexet, vágyott a közelségére a férfinak, de komoly kapcsolatot nem tud az illetővel elképzelni. Ilyen csodabogár a lány, különc, jó értelemben. Akivel komolyan gondolná, meg házas már, nem túl boldog emiatt, van ilyen történet.
2016. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magam nevében tudok csak beszélni. Eléggé nagy az önbizalom hiányom és csak olyannal akarok összejönni, akik tetszenek (kisugárzás vagy külső) mert anélkül valami lapos kapcsolat jellegű dolog lenne, annak meg sok értelme nincsen. Arra várni, hogy majd kialakul a szerelem, ez csak önbecsapás meg egymás idejét raboljuk, sok értelme nincsen. Olyan meg még nem volt, hogy kölcsönös a vonzalom. Vagy a másik is túl félénk és egymásra várunk, hátha valaki lép. Eddig frusztrált mert úgy éreztem lemaradok valamiről, de látva, hogy mennyi a látszat kapcsolat, inkább várok olyanra, akivel nem alapból kompromisszummal kezdődik.
2016. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!