Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan nőket, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket, akiknek még 23-4évesen nem volt rendes kapcsolata? (pl max szex) ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 21:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Lényeg a lényeg szerető vagyok. Akkor inkabb nem kell senki, tul sok ilyen kapcsolatfuggo embert latok es kiboritanak mar szimplan a sztorijaikkal is."


Te is kapcsolat függő vagy, hisz nem szereted a párodat. Csak azért vagy vele, hogy kurhass és legyen melletted valaki. Tudod az ilyeneket én lenézem. Mert inkább keresnél magad mellé olyat, akit tiszta szívből szeretsz.

Nem vagyok régi módi. Nem mondom, hogy nem lehet az embernek pár kalandja. De az, hogy éveken át csak szex kapcsolatban legyek valakivel, annak nem látom értelmét. Felesleges idő pocsékolás.

2016. febr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!