Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy az incel nem egyenlő az elmebeteg tömeggyilkossal?

Figyelt kérdés

Rossz reklámot kaptak, ez tény, viszont attól, hogy volt köztük olyan elvetemült, mint Elliot Rodger és Alek Minassian, még nem kell velük azonosítani az összes, magát incelnek nevező egyént.


Az incel jelentése involuntary celibate, azaz kényszerű cölibátus. Valaki, aki minden akarat és önfejlesztés (!) ellenére sem talál párkapcsolatot, pedig ösztönösen, biológiailag igénye lenne rá. Nem csak a szexre, hanem a szeretetre, hovatartozás érzésére is (Maslow-piramis megvan?). Ezek hiánya olyan szintű frusztrációt, elkeseredettséget okoz bennük, hogy a társadalmat okolják a sikertelenségeik miatt.


A másik, amit meg szoktam figyelni, az az érvelés, hogy "kinek kell egy nőgyűlölő?". Szerintem senki nem születik annak, kellenek olyan élmények az ember életében, amik ezt kiváltják.


2019. nov. 4. 07:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Szép nőnek tartom magam és igen, szerintem épp eleget küzdöttem azért, hogy ne csak a lyukat lássák bennem, hanem a megfelelő társat. Csak egyesek fejében az a hülyeség él, hogy akinek a férfiak szívesen osztogatják a brét, az könnyen talál társat... Hát nem. Egy párkapcsolathoz két megfelelő ember kell, aki tisztában van bizonyos szabályokkal és emberileg stimmel. És ha valaki vonzó, még ezt a sok szar selejtet is ki kell szűrnie, aki mindenfélét hazudik neki csak azért, hogy legyen dugás, aztán nem akar tőle semmit azon kívül.


Az életben semmi sem jár. Fogadjátok el.

2019. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem olyan ismerosom volt, aki lement gyurni haromszor, "aaaaaa nem valtozik semmi, ilyen a genetikam, nem tudok lefogyni, masoknak miert jar baratno, nekem miert nem?


Szoval bocsi, de en nem hiszem el azt, hogy mindent megprobaltak.


De mindegy, amig a tarsadalmat vagy mast okolnak a sikertelensegukert, amig arrol szol a dolog, hogy "nekem miert nem JAR baratno?" Addig sokan nem fogjak megerteni ezeket a ferfiakat.

Mar csak azert se, mert az egyik ferfias tulajdonsag az kuzdes, a nem feladas, a dolgozom a celjaimon amig el nem erem oket. A nyavajgas mar alapbol nem ferfias=nem vonzo.

2019. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
1%

#21


De nagy problémáid vannak, sajnálnálak is de nincs rá időm 😀

Az hogy te a bőség zavarában szenvedsz, nem ugyanaz, mintha nem érdekelsz senkit.

És igen, van olyan hogy "jár".

Ugyanis akik jól néz ki, annak mindig van valaki és nem kell érte tennie.

A jóképű srácok sem szakadnak meg azért az egyetemen, hogy minden buliból felszedjenek valakit, és aztán a koliban nyitott ajtónál szopassák hogy lássa mindenki.

2019. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
16%

Az igazság sokszor fájdalmas és nem nem fog megváltozni attól mert nullára pontozzátok 😀


A szép embereknek egyszerűen "jár" a figyelem amit a másik nemtől megkapnak.

Járnak dicséretek, bókok, randira hívások stb

Ezért nem kell megküzdeni.

2019. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
97%

24: sajnálom, ha te ebben értéket látsz. Ez olyan, mintha mindenhiva behívnának állásinterjúra, hogy aztán nevetséges ajánlatokat kapj és az idődet vesztegesd ahelyett, hogy behívnának 2 helyre és abból az egyikre felvennének jó fizuért, mert tudsz villantani tudást és tehetséget, nem csak a cv-d hangzik jól



A flörtökgetés, bókok és a dugásra hívás nem jelent semmit, semmivel nem mozdítja előre az ember életét és ha még be is kajálja, az idejét is rabolja.


Én is csak egy embert kerestem egész életemre, nem egy halom brét, amiben fürödhetek. És külön örültem, hogy nem a külsőmbe zúgott bele, nem a szépségem vagy a jó seggem az első, amit említ a jó tulajdonságaimnál vagy a kapcsolatunk tartósságának indoklásaként. Nekem ez az egy elég, a többi fölösleges kör, főleg a nyalizás

2019. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#24:

Szerinted a jó külsőért nem kell megküzdeni? Akkor Te miért nem vagy izmos, szőrtelen félisten?

Van, aki a külsőbe tesz bele több munkát, és akkor ismerkednie könnyebb. Aki nem, az kénytelen az ismerkedésbe beletenni azt a plusz munkát.

Aki sehol nem tesz bele pluszt, az meg ne várja már ugyanazt az eredményt!

2019. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26: Szerintem arra célzott, hogy nem mindenkinek. Aki jó géneket örökölt, annak kevesebbet kell a külsejével foglalkoznia. Tehát pont az igazán szép nők és a vonzó férfiak azok, akiknek a legkevesebb időt, energiát kell a külsejükbe fektetni a siker eléréséhez.
2019. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

23-24 pacsi 👏🙌


Amugy igen, aki vesztett a genetikai lotton, annak 'difficult' modban megy az ismerkedos jatek. De ez mindket nemre igaz.


Annyival vagyunk jobb helyzetben mi, ferfiak, hogy ha szarul nezunk ki, tudjuk kompenzalni penzzel. Bar nem lesz olyan atuto az eredmeny, mintha gyarilag szuperpasik lennenk, es csak az eletunk kesobbi szakaszaban jonnek az eredmenyek, de jobb, mint a semmi.

2019. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%

"A másik, amit meg szoktam figyelni, az az érvelés, hogy "kinek kell egy nőgyűlölő?". Szerintem senki nem születik annak, kellenek olyan élmények az ember életében, amik ezt kiváltják."


Legalább beismered. A többségben még ennyi tartás sincs.


De nem érdemel szimpátiát, aki követelőzéssel és hisztivel fejezi ki a párkapcsolatra való szükségét.

A maslow piramis pedig nem csak a párkapcsolatokra vonatkozott, hanem magukra az emberi kapcsolatokra, azaz a családi és baráti kapcsolatokra is.

Namarmost kedves kérdező.... Megmondanad, hogy hol van olyan gyűlöletcsoport, aminek a magányos tagjai követelik, hogy márpedig nekik járnak barátok? Vagy beszéljük az elhanyagolt gyerekekről, akiket a saját szüleik hagytak cserben. Az esetek túlnyomó többségében ők is megtanulnak együtt élni ezzel, és nem pedig arra megy el a fél életük, hogy a neten vagdalkoznak.


A követelőzés és gyűlölet kizárólag akkor kezdődik, ha férfi akar magának nőt.

Nincs követelőzés akkor sem, ha meleg férfi nem talál kapcsolatot.

Nincs követelőzés, ha leszbikus nő nem talál magának kapcsolatot.

Nincs követelőzés, ha hetero nő nem talál magának kapcsolatot.

De ha férfi nem talál magának nőt, akkor hirtelen visszaugrottunk 1000 évet az időben, vissza egészen a tisztásokra épített sátorfalvakig, ahol az, ha egy nő nemet mond egy férfinak, az felér a legnagyobb sértéssel, mert hát mi joga van ehhez ennek a hulye k urvának? Ha a férfi nőt akar, akkor a férfinek nője lesz, és kész.


A-a, ha ezt a mentalitást választjátok, akkor ne várjatok szánalmat, vagy empátiát.

2019. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!