Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bajban vannak a nők társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vannak a nők társkeresés terén mert állítólag a fiatal felnőttek fele mamahotelban él?

Figyelt kérdés

[link]


És ugye tudjuk hogy a nők többsége elutasítja a mama hotelt így logikusan sok nőnek nehéz a társkeresés


2019. nov. 4. 06:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

,,2015-höz képest 160%-ra ugrott az új laksáok és használt lakások ára (ami mindenki más tapasztalatával is egybevág). a cikkben meg elkezd lekonyulni 2018 végén."


Csak éppen a lakások nagy részét a kormány tagjai, képviselők és külföldi befektetők, tehetős külföldi emberek vásárolják meg.

2019. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nagyon is van pénze az embereknek lakást venni. Lakásvásárlás előtt vagyok. Vagy 50 lakást hívtunk fel a párommal a friss hirdetések közül, mindegyikről lemaradtunk. Viszik, mint a cukrot, nem csak a befektetők. Nem értem a hiszti tárgyát. A legtöbb ember vagy összegyűjt 30-35 éves korára annyi pénzt, amivel egy családalapításra alkalmas, rendes otthont tud találni magának és a párjának, vagy alapból volt annyi agya a szülőknek, hogy úgy vállaljanak gyereket, ha a felnőtt életéről is tudnak gondoskodni. Nagyon sok huszonévesnek vesznek a szülei lakást. Körülöttem az ismerőseim felének így van.
2019. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

En inkabb jonnek ossze egy olyan ferfival akinek nincs sajat lakasa.

Kozosen felepitjuk az eletunket, ez meg jobban osszetart.


Azt utalnam, ha lenne neki sajatja, odakoltozom, vagy o koltozik az enyembe, es barmi vita van, valamelyikunk megy az utcara?

Vagy a masik dolog, tegyuk fel 25 evesen osszekoltozom valakivel akinek sajat lakasa van.

Most akkor neki fizessek alberletet vagy hogy megy ez?

Es ha 10 evig egyutt vagyunk, utana 35 evesen leszek ott, hogy nekem meg mindig nincs lakasom, mert az overe koltottuk a penzt, oda vettunk butorokat stb.


Egy reszletes szerzodes, kulon penz satobbi meg megolne a romantikat, akkor mar csak lakotarsak vagyunk.

Szoval en inkabb egy lakastalan ferfival akarok megismerkedni.

2019. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Igazából nem is értem ezt miért kell rögtön felhozni.


Nem is kell erről beszélni a legelső körben, hogy ki kivel lakik van e saját háza vagy lakása.


Nálam például nem probléma, és még egyetlen nőt sem érdekelt az, hogy otthon lakok, szerencsére anyám 7-ből 6 napot a barátjánál van egy másik városba, szóval itt van a családi ház üresen, most mi a f**asznak költöznék el vagy mennék albérletbe??


Úúúú, hogy elmondhassam, hogy külön élek?


Itt elsősorban az kéne , hogy számítson, hogy az ember nő vagy férfi aki otthon lakik képes e önellátó lenni..?? Hogy szülő nélkül egyedül is képes e megélni. Ergo ha muszáj lenne akkor meg tudna e élni egy albérletben.


Egyedül pedig nagyon sokan meggondolják, hogy főleg ha családi házról van szó, és csak 1 szülő és és teszem fel nincs tesó, vagy elköltözött a tesó, akkor elköltözzenek e, mert minek? Csak, hogy elmondhassák?


Elég akkor elköltözni szerény véleményem szerint, ha 2-en vannak.


Persze teljesen más ha odahaza nagy a család, a szobák közvetlen egymás mellé esnek...na ja úgy gáz.

2019. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

,, Nagyon sok huszonévesnek vesznek a szülei lakást. Körülöttem az ismerőseim felének így van."


Rózsadombon vagy valami elit részen laksz? Édesapám meghalt korán, édesanyám jogász itt a hivatalban nettó 260 ezer ft-ért vidéken. A fizetése nagy részét a családi ház és egyéb dolgok, kaja felemésztik. Egy ft-ot se tudott nekem soha félretenni. Imádom amikor ennyi embernek a szülei vesznek lakást. Azt az ember semmibe sem nézem, aki nem maga teremti meg a saját kecót.

2019. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

Attól, hogy neked savanyú a szőlő, mert valakinek a szülei felelősséggel vállaltak gyereket és az a gyerek nem egy hálátlan p*cs, nem lesz kevesebb ettől. Sőt, úgy, hogy valakit nem nyomaszt az ingatlanvásárlás terhe, sokkal több dologra tud költeni, nyugodtabban tanul, képzi magát tovább, próbálkozik, mert a keresete fele nem letétbe megy vagy bérleti díjra.


Két 40-50 éves ember, aki alsó hangon 20 évig dolgozott, nem tud félretenni a gyerekének 10-20 milliót? Ez szerintem szánalmas mentalitás. Hol voltak ezek az emberek, mikor gondolni kellett volna a gyerekük jövőjére? Mi a francot csináltak ezek az emberek a szülésen és az etetésen kívül, hova ment az a rengeteg pénz? És még örököltek is. Én ezt nem tudom felfogni soha... Ráadásul 2014-ben 7-9 millióért lehetett megvenni a ma 25-35 milliós fővárosi lakásokat... Mi a jó francot csináltak a pénzzel? Na, nekem nem a mamahotellel van bajom, hanem ezekkel az emberekkel. És ne gyere nekem a halállal, nem hal meg mindenkinek a szülője, hanem egyszerűen felelőtlen, szarrágó vagy nincs pénzkultúrája és ezt a gyereke is eltanulja sajnos.

2019. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%
Utolsonak..apam keres 600 ezret, anyam 300-at. Fizetik a jelzalogot a 60 millios ingatlanunk utan, fenn tartunk 3 autot es amire kell arra van, nem szukolkodunk. Semmi hulyesegre nem szorjak a penzt, van tartalekban is nem keves. Es lam megsem tudnanak nekem lakast venni. Nagyon bicskanyitogato a stilusod, az az erzesem, hogy neked egy percig nem kellett megdolgoznod semmiert, es rohadtul nem vagy tisztaban a mai ingatlan arakkal. Egy 30-35nm-es lakas 15-20 millio forint, es meg lehet keveset mondtam. Nagyon magas lorol beszelsz, de ha BP-ben gondolkozunk egy boven atlag feletti keresettel rendelkezo ember is ketszer meggondolja, hogy feleli-e a 20 millio forint tartalekjat egy lakasra, vagy inkabb befektet euro-ba vagy masba. Nem sok penzugyi kulturat velek felfedezni benned, mert ugy dobalozol a szamokkal, mintha arrol lenne szo vegyunk e kenyeret vagy sem. 2014-ben meg gimnazium vegen hova a fenebe vettek volna meg nekem lakast, senki nem tudta elore, hogy igy elszallnak az ingatlan arak. Ja, es hozzateszem egyetemistakent en is dolgozom, nem is keresek rosszul, amit eddig elakartam erni nagyjabol sikerult, de hogy suli mellett netto 180-190 ezerbol ( ami videken atlag feletti kereset ), meg egy szaros albira sem futja, ha nem akarok ehen halni, az nem eppen penzugyi kultura fuggvenye, hanem addig kell nyujtozkodni ameddig a takaro er, es ez a takaro qurva rovid.
2019. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

Hűha, NeKEd nEm KeLlEtT mEgDoLGoZnI sEmMiÉrT... Hát hogyne. Azért lehet családom hitel helyett 30 éves koromra és azért nem kell egy szobában kuporogva anyámék házában várnom, mikor öröklök, mert gondoltak rám. Nem ültek a 60 milliós lakáson, amit nem hitelre vettek, hanem eladták és lett véve két kisebb és mindenki boldog. És ja, tényleg nem dolgoztam meg semmiért, végülis azért van a tőlük kapott lakásom óta még egy...


Nem kell a duma. Szánalmas az a szülő, aki erre nem gondol. Mi a fszért szült gyereket, ha anyagilag csak hátráltatni tudja abban, hogy normális felnőtt élete legyen és ne 35 évesen, hitellel a nyakán szerezze meg az első otthonát? Rengetegen küzdenek az ilyen önző szar szülőkkel. De persze a gyerek az kell, majd megoldja magának, mi addig éljük világunk a 2 szintes kecóban és nyaralunk minden évben kétszer meg a nyakára járunk, mintha kisbaba lenne. Szánalmas undorító felfogás, akárhogy véded ezeket az embereket... Nem a felelősség mintaszobra egyáltalán.

2019. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Latszik milyen szinten anyagiakban mered az embereket. Nagyon primitiv hozzaallas, hogy az a szulo aki nem teheti meg lakast vegyen a gyerekenek az szabalmas es felelotlen. Attol lesz felelos, hogy felneveli es tobbek kozott nem ilyen anyagiasnak. El kell keseritselek, de Mo. Nagy reszen a szulok tobbsege nem tudna megtenni, orul, ha tamogatni tudja az egyetemi evei alatt a gyereket. Ha az altalad felallitott vilagkepbe szulnenek csak, eleg hamar kipusztulna a Karpat-medence valoszinuleg. Allaspontom ugyanaz, az irasodbol az jon le, hogy te mindig is a jonodou elet haszonelvezoje voltal, de ehhez nem volt sok hozzaadott erteked.
2019. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
53%

28-assal egyet értek,sajnos túl sokan potyogtatják a semmire a gyereket alapok letétele nélkül.

Meg lehet nézni a jómódú intelligens emberek 6-szor átgondolják,hogy mikor legyen gyerek.


Teljesen igazat adok 28-asnak,azol vállalnak átlagban gyereket akiknek nagyon nem kellene,a semmire.

Aztán azt hiszik szeretetből felnő,hát nagyon nem,aztán majd lesz belőle egy frusztrált ember plusz sokszor felelőtlen is mert a szülők pénzügyi kultúrája konvergál a 0-hoz totálisan,és ezt viszi tovább a gyerek vagy gyerekek.

Na az még szánalmasabb amikor a csóròságra csinálnak 2,3 gyereket is sajnos.

2019. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!