Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bajban vannak a nők társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vannak a nők társkeresés terén mert állítólag a fiatal felnőttek fele mamahotelban él?

Figyelt kérdés

[link]


És ugye tudjuk hogy a nők többsége elutasítja a mama hotelt így logikusan sok nőnek nehéz a társkeresés


2019. nov. 4. 06:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez általában kizáró ok szóval ezek a srácok kiesnek a csajok nagyrészénél.
2019. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
És? A férfiaknak is nehéz. Egyébként meg ez egy kifogás. Simán együtt elköltözhetnek. De nem. Legyen a férfinak lakása. Ilyen hülye női logikát még életemben nem láttam.
2019. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%

#2 Nem kell, hogy lakása legyen, de legalább lakjon külön. Aki eddig mindig anyuval élt, az hozzászokott, hogy mindent megcsinálnak helyette, különélésnél meg hőbörög, hogy dehát a háztartás a nő dolga. Legalábbis ez a forgatókönyv nagyrészt.

A párom meg én mindketten otthonról költöztünk össze albérletbe, én 8 évet laktam koliban előtte, így volt fogalmam olyan dolgokról, amikről neki nem. Nem kevés vitánk volt a házimunka miatt. De egyre jobb irányba térünk. El tudom képzelni, hogy mondjuk egy 25-30 éves nő már nem a pasija nevelésével akarja tölteni az időt, és nincs mindenkinek annyi türelme, mint nekem.

2019. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%

Az érdekes módon nem zavarja őket, ha a feleségükkel laknak együtt. Majd válogatnak közülük, és kitúrják a nőt meg a gyereket a közösen felépített otthonból.

De a csórók akkor se fognak kelleni senkinek.

2019. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek bajban! Mindegyiknek a felső tízezer kell azoknak meg van bőven luxus villára így nincs semmi gond! Ha nem vagy jóképű,gazdag, sikeres, akkor teljesen mindegy, hogy külön élsz vagy sem mert úgy sem fogsz kelleni a nőknek!
2019. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5. Lehet van egy kis férfi többlet de azért messze nem ennyi hogy így minden átlagos vagy csinos nő megfelelő társat találjon
2019. nov. 4. 07:28
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

az nem opció a cikk alapján, hogy valaki sajátra gyűjt.

amúgy ilyen szutyok oldalról ne tájékozódj. ami adatot kiraktak az 1-1-ben hülyeség. az eslő ksh találat is mutatja hogy 2015-höz képest 160%-ra ugrott az új laksáok és használt lakások ára (ami mindenki más tapasztalatával is egybevág). a cikkben meg elkezd lekonyulni 2018 végén.


de ha hőbörögnél, hogy ez jó lap, nézz az aljára. egy partiban vannak a borssal és a riposttal.

2019. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Inkább többen osztoznak egy gazdag férfin, vagy összejönnek egy külföldivel.
2019. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7. Tessék... Népszava, euróstat.. Mi kell még? (Amúgy rengeteg haverom él szüleivel aki szingli)


[link]

2019. nov. 4. 07:44
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
...es ha a mamahoteles, atlagos fiu irto jo fej es fantasztikus az agyban. Nalam szempont volt,hogy ki tudjon elegiteni. Sosem azt neztem mennyire gazdag. Es nincs ferfitobblet. Ez egy gyakoris baromsag.
2019. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!