Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők vonzóbbnak tartják ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vonzóbbnak tartják ha egy férfi inkább szellemi munkát végez?

Figyelt kérdés

Értem én hogy mennyire szükség van szakmunkásokra, de komolyan aggódom hogy ha szakmunkásnak tanulok akkor meg leszek bélyegezve, hogy én buta vagyok és nem tanultam.


A másik probléma a párkeresés: tehát ha mondjuk szakmunkás leszek, de megtetszik egy nő aki szellemi munkát végez, diplomás stb. akkor tényleg úgy van hogy nagy az esély hogy alapból kikosaraz?



2019. nov. 1. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szakmunkája válogatja. Pl. nem hinném, hogy egy kiváló kreatív készségekkel bíró műbútorasztalos olyan taszító lenne, de persze nyilván csak a magam nevében beszélek.
2019. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem kizárólag ettől az 1 dologtól függ.


Egyébként meg a volt főnököm anno mikor kiment az irodában az izzó ott nyivákolt hogy mit csináljon. 35+ 2 diploma német, angol nyelv. :D

2019. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a fizikai munka vonzóbb.
2019. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 80% szellemi, 20% könnyű fizikai, sok szabadidővel. Nem mondanám, hogy előny. 31F
2019. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak az a fontos, ne menjen tönkre a munkában fizikailag és ne essen haza teljesen kimerülten. Volt bartender párom, na az, amit nála láttam, például nem fért bele sehogy sem...
2019. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Nekem igen, vonzóbb az olyan, aki szellemi munkát végez, de még ezt is szűkíteném, mert a hasonló érdeklődés a fontosabb.

De ez én vagyok. Ismerek olyan házaspárt, hol értelmiségi a nő és autószerelő a férfi és 20 éve házasok.

2019. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Bizony ez így van. Különösen, ha elvégzett valami büfészakot egy vidéki főiskolán, aminél 15-20 éve még egy érettségi is nagyobb teljesítmény volt. Na, onnantől ő nagybetűs értelmiségi, és nyilván nem adja alá. :D
2019. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

tegnap 22:58


👍

2019. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
A nők azt tartják vonzónak, aki sokat keres a munkájával. Azt általában szellemi munkával lehet, de ha mondjuk magánvállalkozásban fizikai munkával hülyére keresed magad, az ugyanúgy vonzza őket.
2019. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!