Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy a férfi/szellemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy a férfi/szellemi munka, nő/fizikai munka kombináció nem működik. Jól látom? N

Figyelt kérdés

Ezen soha nem is gondolkoztam,mert javarészt nem fizikai,megterhelő munkát végeztem,így nem voltam fáradt szinte soha,működtek a párkapcsolataim.

2 éve csak fizikai munkát végzek és rendesen elfáradok.Hazaérek,pár dolgot megcsinálok,eszek,és hamar álmos is leszek,nincs kedvem még ide-oda menni.Van egy férfi,aki csak szellemi munkát végez,soha nem fáradt.Nem érti miért vagyok fáradt mindig,szeretne velem lenni,de sokszor nincs kedvem hozzá.És az az érzésem ez így kettőnk között nem is fog működni (más miatt se,de ez most lényegtelen).

Nincs kedvem mindig azt hallgatni,hogy na miért vagyok ismét fáradt.Ha van szabadnapom,akkor meg vagy nagytakarítást végzek,elintézek a városban pár dolgot,és vége a napnak,illetve próbálok pihenni is néha,netezni,olvasni.

Másoknak hogy van energiája munka mellett normálisan fent tartani egy kapcsolatot ?


2019. febr. 19. 05:25
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

:D

Vicces, amit írsz. Nálunk fordítva van és ebből sosincs probléma.

Kompromisszum.

Talán néha áldozhatnál us, hogy akkor is vele vagy, mikor fáradt vagy.


Saját történet:

Régebben párommal 200 km-es távkapcsiban voltunk. Volt, hogy ő 24 órásban dolgozott. Szinte semmit se aludt. És így, munka után utazott még 110 km oda, majd vissza, hogy talizzunk. A két város között félúton találkoztunk.

De volt, hogy igy munka után utazott 200 kmt, hogy eljöjjön karácsonykor hozzánk.


Remélem érted a lényeget. 6 éve együtt vagyunk, több mint egy éve együtt lakunk.

2019. febr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezt nem igazán lehet általánosítani nemekre, mert ismerek mindkét nemből szinte már beteg módon hiperaktív, soha el nem fáradó embereket.

Bár kérdés, mi az a fizikai munka.

Lehet, a fizikai gyengeség, fáradtság mögött valami más egészségügyi nyavalya áll, ha sokat vagy fáradt, próbálj a körzeti dokival beszélgetni.

2019. febr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Végeztem ezt és azt a munkát is, leírhatatlan a különbség. Mint írtad is hogy más miatt nem működik a kapcsolat, de szerintem inkább más munkát keress ha ez megoldható, mert ha folyamatosan fáradt vagy miatta, akkor a saját életedre is kihat ez, ami nem tesz túl jót egy kapcsolatnak.
2019. febr. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is végeztem fizikai és mondjuk így: kevésbé fizikait, mindkettőt iskola mellett. Nagy különbséget éreztem akkor, amikor csak szellemi volt, mert akkor legalább egy csendes sétához nem voltam fáradt, mikor pedig fizikait végeztem (de suli miatt szellemileg sem voltam teljesen friss) gyakorlatilag alkalmatlan voltam mindenre. Nekem a párom nem panaszkodott emiatt, mondjuk igyekeztem is alkalmazkodni, csak felesleges volt, mert a fáradtságtól ingerült vagy éppen levert voltam, neki meg eh nyilván nem volt túl nagy élvezet. Otthon a saját kis programjainkkal már könyebb volt.
2019. febr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

"szellemi munkát végez,soha nem fáradt"


milyen munka az? lol

2019. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Hehhh nem mondod hogy fizikai munka után fáradt vagy?

Na mi férfiak legtöbben így éljük le az életünket.


Megoldás, tanulj hogy olyan munkád legyen ami nem fáraszt le.

12 évig robotoltam hulla voltam folyamatosan, 20-on évesen olyan 50-60 évesnek éreztem magam.Exem állandóan nyaggatott miért vagyok mindig ilyen morcos, fáradt? Ugyan miért? Napi 10-12 óra munka, havi 4 szabadnappal végül is teljesen normális...

Most találtam olyan munkát ahol max stressz ér de nem fáradok le. Hát mit ne mondjak istenkirályság! Kisimultak a ráncok az arcomon 36 évesen most 20-on évesnek érzem magam!

Nagyon nem mindegy! Van aki egész életében nem kap jobbra esélyt, rámegy az egészsége, stb.

Egy kapcsolatra is nagyon rányomja a bélyegét!

Keresned kellene más munkát, vagy tovább tanulni!

2019. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Más munkahelyet nem keresek,mert pont ez a munka sajnos többet fizet,mintha elmennék bármilyen más munkakörbe általános szinten.Igaz alig van szabadnapom,ha meg van,szeretnék magamra is áldozni időt,hogy valamelyest feltöltődjek.Így is állandóan hiányérzetem van,hogy semmire nincs időm magammal kapcsolatban.

Ezek szerint akkor felejtős ez mellett párkapcsolat.Embere válogatja biztos,mert volt olyan barátom aki építőiparban dolgozik,nehéz meló,de még utána is csak ment volna,nem volt fáradt.Ja,csak kb. alkohollal bírta,szabadúszó volt,nem számított mennyit iszik közben okosan.Az ember szervezete ettől kitikkad előbb-utóbb.

2019. febr. 19. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Kislány, a pénz nem minden! De ha beteg szeretnél lenni, akkor jó úton jársz. Ki fogod magad égetni.

De ha neked ennyire fontos a pénz, hogy mindent erre áldozol, a te dolgod. Se magánélet, se egészség hamarosan.


Most kapj még észbe, ne akkor, mikor már megtörtént a baj.

2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szellemi munkám van, de igencsak elfáradok benne. Korábban-kb. 10 évvel ezelőtt-fizikait is végeztem. Abban is lefáradtam. Csak a fáradtság minősége más,mást szeretnék az egyik, és mást a másik után.
2019. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!