Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok hol ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kikeszit ez ,be vagyok zárva a munkahelyemre és nem tudok hol ismerkedni nincs tarsasagom. Akik keresnek vagy ki akarnak használni és baratnojuk van vagy egyéb. Ötletem sincs :( egy 24 éves elkeseredett nő ..
2019. nov. 3. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lennél bezárva? Rosszak a munkahelyi kötülmények, de azért még a rabszolgaságot nem hozták vissza. ;)
2019. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, annyival megfűszerezve h engem nem keresnek még kihasználás céljából se, és a világ végén vagyok külföldön mindenféle hasonló korú emberek nélkül. Lehetőség van dögivel számodra csak el kell indulnod egy irányba. Ha nincs időd online, ha van edzés sport buli, tanfolyam stb stb.
2019. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... ööö, kicsit bővíthetnéd a mozgástered. Nem csak munkahely van a világon... ill. nem csak facebook. Nos, talán itt is kapsz megkereséseket. :) De legjobb lenne, ha kicsit szociálisabb lennél. Rokon-, baráti bulik, hobbi, közösségi programok. Bármi, ahol más emberek is vannak. :)
2019. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokban függ attól,milyen a külsôd.
2019. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lenne esélyed, csak gondolom az átlag pasit nem látod meg.
2019. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2019. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Börtönben ülsz?
2019. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyakori.hu tökéletes hely az ismerkedésre. :D
2019. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!