Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem semmi sem garantált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem semmi sem garantált, és közben megismerhet valakit és én is, és erről beszéltünk, hogy előfordulhat. Ábrándozni, és valóságban élni. Nagy dilemma. Szabad mással barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha valakivel belsőséges kapcsolatot ápoltok, és szeretitek amienyire friss a kapcsolatban lehet, és nagyon messze lakik, és 1 évig nem láthatjátok személyesen. Úgy érzem semmi sem garantált, és közben megismerhet valakit és én is, és erről beszéltünk, hogy előfordulhat. Ábrándozni, és valóságban élni. Nagy dilemma. Szabad mással barátkozni, ismerkedni?

2019. okt. 27. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1 teljes évig?


Nem is várnék rá.

2019. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Savlekotő ***** válasza:
1 évig semmi személyes találkozás,hagyd a francba mert garantált h nem lesz semmi max néha dumáltok mint két haver,aztán te beleképzelsz többet,ő meg lehet eltűnik a facebookról mert gyáva lesz leírni h bocs van közelebbi már rég. Ne erőltesd ha nem akarsz nagyot csalódni,sose értem nincs közel nő férfi miért kell folyton 200 300 kmre keresni..
2019. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!