Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hozzám köthető kérdésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hozzám köthető kérdésről illetve véleménykérésről lenne szó! Mit gondoltok? Több lent!

Figyelt kérdés

18, lassan 19 éves lány vagyok, jelenleg szingli, de sose volt komoly párkapcsolatom, sőt szinte semilyen.Lényeg hogy súlyos betegségem van(daganatos,régebb óta de nem látszik rajtam azon kivül hogy nem tudok hízni és vékonyka vagyok) és félek hogyha megtudja az elkövetkező barátom ha lesz, akkor szakit velem vagy nem is fog járni velem alapból. (nem tudni mennyim van hátra)

Nektek mi a véleményetek, merjek ismerkedni? Vagy hagyjam az egészet és csak legyek magamba? Ti járnátok ilyannal akinél ez lenne a helyzet és tegyük fel tényleg komolyan gondolná mind2 fél?



2019. okt. 24. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy nehéz kérdés.


Ha kapásból ezzel indítana egy lány az ismerkedés elején, akkor az hamar elvenné a kedvemet. Vesztettem már el hozzátartozómat és nem szívesen élném át mégegyszer.


Ha már azelőtt beleszeretnék a lányba, hogy ezt megtudnám, akkor nem hagynám magára, szarul esne, de igyekeznék minél több időt vele tölteni.


Ha tényleg kapcsolatra vágysz, akkor én nem adnám fel a helyedben, de el kell tudnod fogadni, hogy lesznek akik a betegséged miatt elutasítanak.

2019. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, hanem élj.
2019. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Tavaly halt meg a barátom, akinek 11 éve pár hónapot jósoltak a kórházban.

Ne vonulj ki az életből!

2019. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
55%

Merj élni, ege.

Nos, csak gondold el, lenne egy kis pozitívum, ami talán segíthetne alkalomadtán, te meg azt is eldobnád?


A vékony dolog sok srácnak bejön, az nem lesz akadály, biztosra veszem.

2019. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Én nem dobnálak el. Életben maradsz, higgy nekem!
2019. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Van egy ilyen ismerősöm, még a kor is nagyjából stimmel. Emiatt, ne mondj le arról, hogy legyen valakid és ne írd le magad azért mert van egy próblémád.
2019. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan ismerkedj, meg fogod találni a szerető társat, akinek mindennél többet fog érni, hogy Te vagy neki! És akár áldozatokra is hajlandó lesz.
2019. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

1-es, azert szerintem ezt illik mihamarabb elmondani a masiknak, mert az nem fair, ha hagyod, hogy beledszeressen es utana kozlod, hogy ja bocsi, nem tudni mennyi idom van hatra.


De en is amellett vagyok, hogy ismerkedj! Elj, ameddig lehet! Sose tudhatod, hogy mit hoz a holnap.


En mondjuk lany vagyok, es elegge vonzodom az ugymond "serult" madarakhoz, nem tom, valahogy mindig is vonzottak a problemas pasik, ugyhogy forditott esetben ez nekem nem lenne akadaly, mert inkabb eljek szerelemben 1 evig, mint szerelem nelkul egy eletet.

2019. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

29F


Maga a betegséges nem taszitana el,viszont tartanék attol,hogy beled szeretek.Lenne erre esély.Elveaziteni a szerelmünket az iszonyatosan nagy fájdalom egy eletre...


Ettől fuggetlenül élj.Neked is jar a boldogság,szerelem,szex,rózsa,minden ami elvezet

2019. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát :), jöhet több vélemény még nyugodtan, nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy gondolkodik a többi ember
2019. okt. 24. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!