Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hozzám köthető kérdésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hozzám köthető kérdésről illetve véleménykérésről lenne szó! Mit gondoltok? Több lent!

Figyelt kérdés

18, lassan 19 éves lány vagyok, jelenleg szingli, de sose volt komoly párkapcsolatom, sőt szinte semilyen.Lényeg hogy súlyos betegségem van(daganatos,régebb óta de nem látszik rajtam azon kivül hogy nem tudok hízni és vékonyka vagyok) és félek hogyha megtudja az elkövetkező barátom ha lesz, akkor szakit velem vagy nem is fog járni velem alapból. (nem tudni mennyim van hátra)

Nektek mi a véleményetek, merjek ismerkedni? Vagy hagyjam az egészet és csak legyek magamba? Ti járnátok ilyannal akinél ez lenne a helyzet és tegyük fel tényleg komolyan gondolná mind2 fél?



2019. okt. 24. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Előttem jókat írtak. És titkolnod kéne. Bizony titkold, ebben biztos vagyok.

Megtudhatom, hogy milyen esélyeid vannak túlélni és mi pontosabban a baj priviben?

2019. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Ledöbbentett a kérdés. Ha párkapcsolatot szeretnél, mindenképpen ismerkedj. Csak ne görcsölj rá! :) Szerintem nem fair mással szemben ezt titkolni. Persze ezt te sehol sem írod konkrétan, kommentelők írták (mondjuk úgy fogalmazol, hogy a barátod tudja meg). Nem mondom, hogy ezzel kell indítani de szerintem egy beszélgetésben érezni fogod azt, hogy mikor jön el az ideje. Egyrészt azért, mert nem mindenki képes arra, hogy ezt elviselje. Egy labilis ember talán soha nem lesz képes azt feldolgozni, ha te esetleg már nem leszel (ne adja Isten!). Másrészt akaratod ellenére is valaki úgy érezheti, hogy "nem hagyhat el". Ha az elején tisztáztok mindent, akkor nem lesz gond. Sok sikert!! :)
2019. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
A vékonyság nálam nem kizáró ok, sőt. Idősebb vagyok egy pár évvel nálad, sosem volt még kapcsolatom, azonban nem egyszer megfordult a fejemben, mi lenne, ha egy ilyen emberrel jönnék össze. Végre találok egy embert akivel szeretjük egymást, majd elválaszt minket egy betegség, akár a Csillagainkban a hiba filmben, bár ott mindkét fél beteg volt. Azon volnék, hogy akkor minél többet legyünk együtt, ha minden ok, egy betegség miatt nem szalasztanám el életem (lehet egyetlen?) szerelmét. Sajnos szerintem az is igaz, aki bármikor és bárhol tud ismerkedni, az lehet, hogy nem jönne össze veled, főleg ha elmondod előre a betegséged. Ha nem mondod el, akkor viszont nem teljesen őszinte a kapcsolat, de megvan rá az esély, mire megtudja, olyan szinten van a kapcsolat, hogy nem hagy el, mert szeret és szeretni fog akkor is, ha már nem leszel. Én próbálnék ismerkedni, mindenkinek jár a boldogság, de elmondanám legkésőbb néhány randi után, hogy beteg vagyok. Nem ezzel kezdeném, akivel hamar kiderül, hogy nem fog működni, annak miért kellene tudnia róla? 29/F
2019. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Daganatos betegség nem abban nyilvánul csak meg, hogy vékony vagy, hanem gondolom kemora jársz? Hány hetente? 3-4? A min egy nap míg lefolyik, van kórház ahol 7 napra fektetnek be(bár állítólag az sem igaz, letolják az adagot 1-2 nap alatt és igazából egy éjszakát kell bent feküdni aztán hazamész) Aztán vannak a mellékhatások, hányás,hasmenés,kézremegés,hajhullás, fáradékonyság,fáradság, depresszió stb..stb..

Ezek nem olyan dolog amiket egy téged szerető veled törődő ember előtt el lehet titkolni.

Milyen daganatod van?

2019. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte részvétem.

De ha olyan, hogy kevesebb mint 20 éved van, akkor légy szíves ne rabold más idejét! Szerintem ne is akarj így ismerkedni.

Ha az ismerkedés után pár hónappal derülne ki hogy már csak mondjuk 3 éved, és ezt tudtad, nagyon gátlástalan emnbernek tartanálak.

2019. okt. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy vékony vagy abban nincs semmi feltűnő. Nekem is volt olyan barátnőm aki vékony volt és volt köztünk 30-40 kiló különbség.

Én azt mondanám hogy ismerkedj. Én járnék ilyen lánnyal is, viszont biztos rosszul este ha eltitkolná a betegséget meg az is ha megtudnám. Előbbinél inkább haragudnék hogy nem mondta el, utóbbinál meg rossz lenne hogy tudatosulna hogy bármikor vége lehet attól függetlenül hogy milyen a kapcsolatunk. (Persze azért így indítani meg hülyeség lenne az első randin hogy "ne haragudj de jobb ha tudod hogy meg fogok halni")


Igazából hogy ki hogy reagál az érettség függvénye. Ha valakinek annyi egy nő mint +1 lyuk akkor esélyes hogy lekopik. Ha meg valaki (bár hülyén hangzik) de lelkileg és személyiségileg hasonló akkor nem hiszem hogy elhagy. Persze más lehet a felszín és a valóság.

2019. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

#15, mert te mikor fogsz meghalni? Ha 20 év társkapcsolat alatt, szerinted nem érdemes, akkor nem lehetsz már egy mai gyerek.

És a párod szívritmusa rendben van? Ha belehal, vagy csak elütöti a busz, szemétnek fogod tartani?

2019. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!