Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki "GYK-s nyomásra" szakított?

Figyelt kérdés

A párotok tett valami olyat, amire nincs bocsánat, pl. megcsalt. Vagy jéghideggé vált a kapcsolat, lakótársakká "silányítva" a feleket. Esetleg bántalmazás történt, ilyesmi.


A sztorit kiírtátok az oldalra, tanácsot kérvén, hogyan tovább, és egyre szaporodtak a válaszok. A többség egyértelműen a szakítást javasolta. Ez a lépés már a kérdés kiírása előtt megfogalmazódott bennetek, de azért még volt némi bizonytalanság. Végül azonban az, hogy a válaszolók szinte egyöntetűen a különválást javasolták, megadta a kapcsolatnak a kegyelemdöfést és szét is mentetek.


Van itt olyan, akinél ez így megtörtént? Lehet szerintetek olyan, hogy egy kérdező dilemmájának végére a GYK-n érkezett válaszok tesznek pontot és az illetőt döntésre viszik a témában?



2018. nov. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

A többség mindig a szakítást javasolja, nem csak megcsalásnál, hanem triviális, megbeszélhető dolgoknál is.

Pont ezért rühellem már ezt a kategóriát, mert a sok frusztrált szingli rosszindulatúan próbálná a saját élethelyzetét megteremteni másnál is.

2018. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

# 1

" a 30-as 40-es anyukákat otthagyják a 20 éves ribik miatt, mocskos szemét férfiak brühühü"


EZEKKEL VAN TELE AZ OLDAL


És ezek szoktál lelúzerezni a férfiakat! :DDDD

2018. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Írtam ki kérdést a témában, mert úgy éreztem jól jönne az objektív vélemény bármilyen formában. Kaptam csúnyán, szépen, kaptam szakítás javaslatokat is, igen, viszont az előtte megvolt részemről, hogy feltettem a kérdést. Utána volt próbálkozás, amit a lány akart, de bizonytalan voltam, ezért kérdeztem. Tudtam, hogy szakítani nem fogok, vagy helyrehozzuk, vagy megkapom a miérteket legalább, így kevesebb a sérülés és könnyebb a lezárás.

A válaszok objektívek voltak szerintem, a stílusuk változó, de mindet hasznosnak találtam, mérlegelni kell őket, szigorúan tartalom alapján. Elég lelkis tudok lenni egyébként, de így simábban ment, mint a többi kapcsolat lezárása. A válaszok megerősítették abban, hogy női oldalon ez halott ügy, ahogy a tippemben is, hogy mi a valódi ok és következtethettem a forgatókönyve is. Döntöttem, hogy kivárom és meg is volt egy hét alatt.

Én köszönöm mindenkinek, aki segített nekem akkor.

32/f

2018. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

"A válasz 9%-ban hasznosnak tűnik. "


Kb. 1 ember felértékelt, 9 pedig le? Egy olyan kérdésnél, ahova hárman írtak eddig???

Látom megint sikerült valami élettelen idiótát betalálni, aki egész nap csak regisztrációkat gyárt.

Komolyan szánalmas már ez az oldal, hogy ilyenekkel van tele.

2018. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagy dilemmám, amit kiírtam kulturált formában, ennek megfelelően ritka kulturált válaszokat is kaptam (szerintem a kérdés hangvétele is megalapozza a válaszok minőségét).


Legbelül tudtam, hogy szakítanom kell, ritka mérgező kapcsolat volt, de kellett a löket és az objektív vélemény. A válaszok megerősítettek, a mai napig visszakeresem őket, hogy segítsenek a feldolgozásban.


30N

2018. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!