Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szakított velem egy lány 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem egy lány 2 hónap után, akkor a legtöbben miért úgy vigasztalnak (kezdtem beleszeretni nagyon), hogy örüljek neki, mert nem volt méltó hozzám?

Figyelt kérdés
Holott bármit megtettem volna érte. Ő volt számomra a tökéletes. Akinek elég egy átlag férfi, a pénz nem érdekli (tucatjával utasította el a gazdag férfiakat, akik próbálkoztak nála), 23 évesen már most vezető egy cégnél, okos, kedves, művelt, szép is, annyi h tökéletes lelkű pasira vágyik, aki soha nem mond ki még csak olyan szót sem, hogy f.s. Ez volt a hibám, hogy kétszer is csúnyán beszéltem, ami neki a szerelem alappillére, hogy soha ne legyen a férfi sértő, nem mondhat olyat, hogy ő a csaja (sajnos azt mondtam haveromnak), hanem helyette, hogy élete párja. Stb. Semmi más hibája nem volt.
2016. dec. 21. 08:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul külsőre a volt párjai is alig ütötték meg az átlagot, én tetszettem neki a legjobban az eddigiek közül. Most már újra a volt párjával van, aki elég ronda alak, de kedves, aranyos férfi, elmondása szerint, arany lélekkel.
2016. dec. 21. 08:49
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én ezt nem tudtam. Én azt hittem pér hét után, hogy ő is egy tucatszépnő, aki a nagyképű, tehetős, szemét férfiakra bukik, mint a legtöbb szép nő. Tehát kicsit így is viselkedtem, hogy olyan legyen. Csak totál más volt, közben derült ki, mikor megszólt, hogy még egy csúnya szó és vége a kapcsolatnak.
2016. dec. 21. 08:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb hazudni és azzal nem tudtak vigasztalni, hogy túl alpári vagy hozzá
2016. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés.
2016. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kérdés. Ha érdekel a lány, megadom a facebook elérhetőségét. Meg fogsz döbbenni. Nem szoktam viccelni.
2016. dec. 21. 09:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam alpári, rendes pasas vagyok. De egy-két ronda szó elhagyta a számat. Az egyik az volt, hogy de megd.gnálak. Na ez kiütött nála mindent.
2016. dec. 21. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Na igen, az ilyen dumát, hagyd meg a tiniknek. Valahol igaza van. Egy normális, komoly kapcsolatban, azért nem a csajom és nem megdugnám.
2016. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is rettentően zavar, hogy a párom gyakran káromkodik. Hiába kérem nap, mi t nap, hogy legyen rám figyelemmel, mindig elfelejti.

És őszintén szólva ez számomra nagyon kiábrándító. Nem tudok egyszerű lelkivilágú férfiakhoz vonzódni. Nagyon szeretem, de amikor úgy beszél, majdhogynem undorodok :(

L

2016. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 RoseTyler ***** válasza:
Most erre mit mondjak, b...ki? :D Keress hozzád illő nőt! Úgy nem lehet élni, hogy folyton a szavaidat kell figyelned, csak mert a kisasszony túl finom lelkű. Most ő hordja a nadrágot, vagy te?! Nőért ennyire nem szabad pitizni. (Mondom ez nőként...) Ne légy papucs!
2016. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de azért egy normális, kulturált nő még szép, hogy sértőnek találja az ilyen kifejezéseket. Én férfiként is furán néznék, hogy ha egy nő beszélne így velem (volt már rá példa). Ez nekem sem férne bele egy kapcsolatba.


Azt mondod nem voltál alpári? Ennek ellenére azt mondtad neki, hogy megd*nád? Hát nem tudom neked mit jelent az alpári kifejezés, de ez egy és ugyanaz. Még szép, hogy szakított veled.


F

2016. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!