Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Megijednétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megijednétek ha egy lány, akivel nem rég óta találkozgattok (kb egy hónap) kimondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Mikor elrettentő ez? A mai fiatal srácok félnek az elköteleződéstől?

2015. okt. 6. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden szituáció nélkül fura lenne.
2015. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van neked fogalmad arról, hogy milyen félelmetes szó az, hogy "szeretlek" ?
2015. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem olyan bonyolult.Ha érzi had mondja ki,biztosan átgondolta és azt mondta magának,lesz ami lesz ő így érez.
2015. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:
0%

Mert a mai srácok szeretnek csajozni, vannak terveik, és minek köteleznék el magukat?


Kötelezze el magát az, aki már családot akar.

2015. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap után? Komolytalannak gondolnám, és valószínűleg inkább elzavarnám, hogy játszadozzon mással.
2015. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne megijedni? 1 hónap után kimondani a szeretlek szót...nagyon brutális :D Amúgy a szeretet és a szerelem tökre más.
2015. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább attol félnék, ha nem tudja kimondani mit érez, vagy nem akarja!
2015. okt. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régebb óta ismertem egy lányt, második randi után összejöttünk, rá 2 napra 3.randin Ted Mosbiztam egyet (Így jártam anyátokkal című sorozat) azt mondtam hogy szeretem, egész jól fogadta és viszonozta, jelenleg 9 hónapja vagyunk együtt és napról napra jobban szeretem ;)

Ha fordítva történik és ő mondja ki hamarabb akkor is ez lett volna ha kölcsönös az érzés a mikor és a hol teljesen mindegy. De nem kell megsértődni ha csak annyit mond "hmm, oké" vagy "hmm, köszönöm" mert lehet nem tosztázódott benne még viszont pár nap múlva biztos tisztán lát és vagy viszonozza vagy nem. Az elköteleződésről annyit hogy egyén függő, én szívesen vagyok a barátnőmmel. De van olyan aki fél tőle mint a tűztől. 19/F

2015. okt. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!