Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha tetszik nektek egy lány, aki nem rég szakított, egyből rányomultok?

Figyelt kérdés
Vagy hagytok neki azért egy kis időt, hogy biztosan túl legyen a dolgon?
2018. júl. 4. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Jobb várni vele inkább.
2018. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Várok, de nem tudok a végtelenségig, (hiszen mindenki ideje véges és tisztelni kell a másik idejét) ha teljesen odavagyok érte. Max. pár hónapot, de addig is jó, ha progikat csinálunk, jól érezzük magunkat együtt, megismerjük jobban egymást (nem kell mindjárt szexre gondolni!).
2018. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyenesen rákérdezek, hogy lehet valami vagy időre van szüksége. Ha időre van szüksége, keresek mást.
2018. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Mindenkinek jobb, ha egyedül van egy darabig.
2018. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Voltam hasonló szituációban és én nem nyomultam rá egyből. Nem próbáltam meg kihasználni a helyzetet sem, csak a tudtára adtam, hogyha esetleg szeretne beszélgetni róla akkor szívesen meghallgatom. Eltelt utána 2-3 hét majd rákérdeztem, hogy mit szólna, hogyha találkoznánk délután és beleegyezett. A találkán pedig elmondtam neki az érzéseimet és idővel párkapcsolat lett belőle.
2018. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
A valóságban azonnal próbálkoznak...
2018. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Azért várok 10 percet, de utána megvígasztalom a bájdorongommal. :D
2018. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lennék ronda, egyből rányomulnék. Ha egy nőnek tetszik egy férfi, akár a szakítás napján is összejön vele. Ha azt a kifogást hozza fel, hogy nemrég szakított, az azt jelenti, hogy nem néz ki elég jól a férfi.
2018. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van...a valóságban rögtön próbálkoznak.

Aztán kiderül mi lesz.

2018. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!