Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellett volna mondanom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna mondanom? Pillanatnak éljünk?

Figyelt kérdés

Látom a srácon, hogy megkedvelt és ezt kimutatja. Az az igazság, hogy én is. Ami meglepő mert még senki nem hatott rám ezelőtt. Egy a bökkenő. Mesterre megy Bécsbe, én meg még csak most kezdtem az egyetemet idehaza.

Párbeszéd:


Fiú: "Biztos lesz majd valaki aki előbb-utóbb elvarázsol."

(gondolom itt várta hogy azt mondjam már megtörtént)

Én: "biztos"


Mit tehettem volna? Jó döntés volt?

21/L



2019. febr. 7. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
El.Bécs nem egy távolság.Nem a világ végére megy.Felvállalhattad volna az érzéseid.Már ha olyan biztos vagy benne,hogy nem csak kedvel.Mert mondjuk ebből az egy mondatából én nem látom.Gondolom előtte is volt még valami párbeszéd
2019. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy Debrecenben élsz, vagy Sopronban. Mennyire lesz messze tőled?
2019. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeged, de ha minden jól megy neki, ott akar maradni.
2019. febr. 7. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Buktad a szitut, eső után köpönyeg...

De a 21. században élünk, még rányomulhatsz, tarthatod vele a kapcsolatot neten. Bar sose hittem a távkapcsolatokban.

2019. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy miért, de ő el akar engedni téged. Legalábbis úgy beszélt. Esetleg chatelhettek a továbbiakban.
2019. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!