Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene neki mondanom, hogy szeretem, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy könnyen szerelembe eső típus, ezt bizonyítja, hogy bár 24 vagyok, még csak igazán 1 komoly kapcsolat volt az életemben. Ő nagyon megbántott többször is, így elhatároztam, hogy tök jól megvagyok egyedül, nincs szükségem senkire.

Viszont az is igaz, hogy nem akartam együtt lenni soha senkivel csak azért, hogy ne kelljen egyedül lennem, és senkiben nem találtam meg azt, amit kerestem. Majd megismertem Őt. Szépen lassan, észrevehetetlenül beférkőzött a szívembe a kedvességével, határozottságával, olyan, amilyennek lennie kell, olyan, akire vártam, akivel le tudnám élni az életemet. Már az első alkalommal észrevettem, feltűnően nyugodt és magabiztos volt, és ez tetszett nekem, de elvetettem a gondolatot is, mert úgy voltam vele, úgysem lehet semmi.

Nem sokkal később az alkalmazottja lettem. Sajmos vele minden nap sokat találkoztam, és idén tavasszal mintha megkergültem volna, alig tudok magamon uralkodni, ha meglátom, remeg a lábam, a pulzusom megugrik, elmegy a hangom stb., a munkára alig tudok koncentrálni, sőt bármire alig tudok koncentrálni, de ő a főnököm, a munkámat annyira nem szeretem, akarok keresni mást. Néha azt érzem, csak képzelődöm,de néha azt érzem, van köztünk valami vibrálás, de simán lehet ennyi hónap alig alvás után, hogy már hallucinálok is.

Félek a visszautasítástól, félek attól, hogy elveszítem a munkámat, és akkor őt sem láthatom többé. Így csak távolról szeretem. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, mert sokszor úgy érzem, nem bírom tovább. Rengetegszer bámul, viccelődik, utalgat. Azt mondja, sokat csalódott és nem hisz senkinek, ráadásul ő 34 éves, én meg 24, lehet azt hinné, hogy a pénzre hajtok.Én nem bírom tovább, nem tudok így ott dolgozni, nagyon szenvedek, de félek, a munkahely nagyon pletykás, de nem akarom elszalasztani sem. Komoly ember, talán nem nevetne ki.

Szívesen venném ha valami jó tanácsot tudnátok adni


2017. aug. 2. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne.
2017. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Válts munkahelyet, amikor pedig ez megtörtént, akkor kezdeményezz nála, ha szeretnél tőle valamit.


Ha nem váltasz munkahelyet és úgy próbálkozol nála, az mindenképpen kellemetlen lesz később, akárhogy is alakul.


Ha pedig nem kezdeményezel, akkor ebből nem lesz semmi, mert ha ő annyira akarna tőled valamit, akkor már lépett volna.

2017. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdezö. Szerintem inkább mond el neki, legalább akkor nem lesz benned az az érzet, hogy mi lett volna ha.

Ha nemet mond akkor sajnos ez van de megpróbáltad.

Drukkolok neked hajrá!!! :-)

21F

2017. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp fel fogok mondani,,mert ha lehetne is valami, lehet, hogy pont azért nem merne lépni, mert ilyen sakk helyzet van, és nemis lenne jó egy helyen dolgozni, meg a túl sok pletykás embert nem lehetne elviselni. Nem akarom, hogy soha ne tudja meg, mert nem akarok azzal a tudattal élni, hogy "mi lett volna,ha", így még ember nem fogott meg. :( De nem akarok magamból bolondot sem csinálni, megalázó helyzetbe kerülni. Így meg nem érti, hogy miért viselkedem furcsán... :( Már lehet azt hiszi, hogy valami beütésem van.
2017. aug. 2. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a női fél a történetben?

De végül is mindegy (mindkét fél érezhet hasonlóan), én azt javaslom,hogy valahogyan közöld vele,hogy szereted, semmiképp ne titkold el. Ha nem megy nyíltan,akkor éreztesd vele, nézz a szemébe hosszan, véletlenül néha érintsd meg, bánj vele nagyon kedvesen, mosolyogj rá sokat, érdeklődj felőle sokat. Ha ő is hasonlóan viselkedik veled, ezekből nagyjából letudod vonni a következtetést. Ha ő nem nyílik meg, akkor mondd el neki te,hogy jelenleg mit is érzel iránta és hogy ezen nem tudsz vagy nehezen tudsz változtatni. Mondd el neki,hogy a munkádat sem tudod 100%-osan elvégezni ő miatta. Amennyiben lenne rá lehetőség szeretnéd őt jobban megismerni. Sok szerencsét hozzá!

2017. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok hátránya is van a munkahelyi kapcsolatnak,mégis amondó vagyok,hogy ne titkold az érzéseidet!Amíg nem vallod be neki,mit érzel,addig nyomasztani fog.Diszkréten is lehet ezt csinálni.
2017. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!