Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de a szexről lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de a szexről lehet, hogy le kell mondanom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit szeretek. Már együtt vagyunk egy pár hónapja, viszont van valami, ami mondhatni megnehezíti a dolgokat. A barátomnak volt egy balesete kb. fél éve, egy fociban történt baleset (altájon). Azóta kicsit máshogy működnek a "dolgok", merevedés nélkül megtörténik az orgazmus, sőt, már a merevedés is kicsit... Nah, mindegy, sszóval a szex az nem lesz olyan, amilyennek lennie kéne. Nem tudom, mit csináljak, vagy hogy egyáltalán normális-e, ha ezt végiggondolom... Ő már jelezte, hogy inkább hagyjam ott, elég, ha ő szenved. Egy percig se gondolkoztam rajta, hogy emiatt feladjam-e az egészet. Viszont gond az nem csak itt van. Ő egy elég zárkózott srác, nem igazán mutatja ki az érzelmeit és azt hiszem, igazán kevés embert enged közel magához. Én vagyok az első, aki már ismeri 90%-ban, és ez tényleg nagy dolog.

Én egy működőképes kapcsolatot láttam eddig, még a nehézségek ellenére is. De nekem sajnos nagyon hiányzik a szenvedély, és hát igen, valószínűleg a szex is egy idő után, hisz a kapcsolat része. Nem tudom még, hogy a szex mennyire működhetne, így. Kicsit félek.

Ti hogy döntenétek, egyáltalán mi a helyes döntés ilyen esetben? Hallgassunk a szívünkre? Vagy amennyire ismerjük magunkat, az alapján döntsük el, van-e esélye és értelme így? (mindketten 18 évesek vagyunk)


2009. ápr. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


18 éves lány vagyok énis,voltak ilyesmi problémáink nekünk is,csak más okból kifolyólag.Úgyhogy átérzem a helyzeted valamilyen szinten.Nálunk is nagy probléma volt,most akkor hogyan tovább...a barátom nekem is azt mondta,ha nem javul a helyzet, ki kell lépnem, fiatal vagyok, és az igényeim e téren nagyok.Én is úgy gondoltam kitartok mellette,biztos voltam benne. Szerencsére ő meggyógyult,így nem tudom mi lett volna.18 éves vagy, fiatal,ha minden rendben is menne,se biztos, hogy együtt maradnátok...és nem mindegy szereted, vagy szerelem.Persze amíg bírod, nem kényelmetlen számodra az egész maradj vele.Aztán ha nem lesz elég, és jön más, sajnos úgyis elcsábulsz,emberből vagy...Kitartás,hátha nektek is megjavul!

2009. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha az én párommal valami hasonló történne, akkor is vele maradnék, mert én akkor is őt szeretem. ha tényleg igaz szerelem van köztetek, akkor ez nem jelenthet problémát. viszont mivel már megfordult a fejedben a szakitás, ez is elárulja, hogy igazából nem is igaz szerelem.

amúgy lehet, hogy fél vagy egy év múlva rendbe jön, és akkor mi lesz? mész vissza hozzá, mert most már újra jó lesz neked?


amúgy ha velem történne ilyen, 100%ra biztosra tudom, hogy a párom soha nem hagyna el, hanem velem maradna.


ha a szex olyan fontos, akkor meg elégitsen ki kézzel/szájjal. és akkor meg van oldva.

2009. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, szerintem inkább a zárkózottság a gond főleg. Esetleg orvosilag nem lehet rajta segíteni, hogy működjön a szex rendesen? Biztos, hogy kell lenni valami megoldásnak. Ha emiatt úgy érzed, hogy nem teljes az életed, akkor lépj ki a kapcsolatból, de ha szereted, és sokat jelent neked,jól kijöttök akkor tarts ki mellette. A döntést neked kell meghoznod.
2009. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is beszeljetek egy orvossal.ha az en baratommal tortenne ijesmi en vele maradnek,mert nagyon szeretm.
2009. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hozzáfűzve csak annyit, hogy pár hónapja tart a dolog, szerelem még nem is lehetne :) legalább nálam ez nem megy olyan gyorsan, ahhoz, hogy bele is szeressek rendesen és tényleg szerelem legyen... Ahhoz még több kéne. De szeretni, valóban szeretem.

2009. ápr. 5. 12:22
 6/8 A kérdező kommentje:
*Legalábbis
2009. ápr. 5. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy kérdés: fociban történő baleset? Mi történt? Eltalálták "ott" a labdával?

Amúgy sztem is meg lehetne oldani szex nélkül... mondjuk kézzel vagy szájjal segítene rajtad, ha már hiányolod a szenvedélyt.

U.i.: én most úgy gondolom h nem hagynám ott a barátom, mert nagyon szeretem (ahogy az eddigiek is írták), de ha a helyzetedbe lennék, akkor tudnám csak igazán megmondani...

17/L

2009. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Voguelilias ***** válasza:

Nincs szerelem ezért megfordul a fejedben a szakítás. Nyilván azért akarja ő, hogy menj el mert ő egyenlőre úgy gondolja, hogy nem képes a te vágyaidat kielégíteni. Lehet, hogy segítene az is ha meg bizonyosodra róla, hogy te ettől függetlenül szereted és nem hagynád cserben. Addig ameddig nem javul használja a kezét és a száját. Ha úgy is ki tud elégíteni akkor "nincs" is gond. Én a volt barátomnak azt mondtam és most is fent tartom a véleményem, hogy ha neki egyáltalán nem is lenne akkor is szeretném és nem hagynám el SOHA!

Gondold át, próbálj segíteni neki te is hátha meggyógyul. De addig is kitartást!

2009. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!