Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akinek már régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Van egy lány akinek már régen elkellett volna mondanom, hogy szeretem vagy megmutatni Az a baj, hogy ez még nem történt meg mert nem tudom, hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
csak mondd el neki
2013. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és nagyon is jól esne ha lenne olyan srác akinek még van töke és el meri mondani mit érez, ez nem megalázó ha az embernek vannak érzései. nekem 5 métert nőne a szememben az a srác aki el merné mondani hogy szeret. régen én is szerelmes voltam egy srácba, lassan 4 éve, és a mai napig bánom hogy nem mondtam el neki. nyugi semmit sem vesztesz vele ha nem is személyesen, de levélben megírod neki. mitől félsz ? a legrosszabb dolog ami történhet az az hogy nemet mond de akkor sincs semmi baj nyugodtan fog minden éjjel lefeküdni mosollyal az arcodon mert nem agyalsz azon hogy "mi lenne ha...". Szedd össze magad és tegyél azért hogy jobb legyen akár ki is alakulhat valami elvégre te vagy a pasi hát akkor kezdeményezz.


Sok sikert és remélem jól fog sikerülni bármit is teszel és bárhogy is döntsél. :)


19/L

2013. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek a 17:10-essel, csak annyival egészíteném ki, hogy szerintem ne támadd le olyan hirtelen, adj neki előtte pár kisebb jelet, vagy csak írd meg neki levélben mert én például nagyon nagyon rosszul kezelem ezeket a hirtelen jövő helyzeteket és a legtöbbször telejesen mást mondok, mint ami amúgy a véleményem és néha meg semmit sem mondok...na mindegy:)) sok sikert!
2013. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-nél a pont:)
2013. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem bejött középsuliban, előre megnéztem, hogy mikor van a névnapja és csináltam neki egy szép, ízléses üdvözlő lapot. Egész éjjel ezen dolgoztam. Korán reggel bementem az iskolába, mikor még senki nem volt bent és kitűztem az osztálytermük falára. Nagy bátorság kellett ehhez, mert ez a lány idősebb volt nálam én pedig csak egy kis pöscnek éreztem magam akkoriban. De megtettem és ez segített, hogy később bátran merjek közeledni a lányokhoz. Javaslom, hogy írj neki verset! A régi idők lovagjai is ezzel szerezték meg a szívük hölgyét! Ne feledd, az út a vágyaidhoz a nők szívén, érzésein keresztül vezet!
2014. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!