Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben hol célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol célszerű ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A debreceni fiatalok véleményére lennék kíváncsi, hogy hol célszerű a városban ismerkedni? Gondolok olyan helyre, ahol tényleg tudunk beszélgetni, értelmesebb emberek vannak és nincs tele ostoba, pénzéhes fiatal csajjal. Köszönöm! :)

2019. okt. 27. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekelne,Baranya megye.
2019. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekelne Debrecenben... Egyetem után eltűnnek a fiatal férfiak a városból, vagy micsoda?
2019. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem kávézó, Pálma...
2019. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy hogy hány éves vagy, és milyen igényeid vannak?

Azért nem nagyon értem ezt a kérdést, mert hihetetlen mennyiségű szórakozóhely van, én pl. a Víztoronyba szeretek járni, mert sok színvonalas rétegműsor is van, de a Romkocsmában és egyebekben szintén.

Aztán elő lehet venni a Korzót, ami rengeteg különböző városi programot kínál a kiállításoktól az előadásokig, a koncertektől a kirándulásokig! De ha ez sem elég, akkor az Egyetemnek van ugyanilyen programfüzete, a Lovardától a sportcsarnokokig mindenféle rendezvénnyel.

Az egyházak is sok hasznos és színvonalas koncertet szerveznek, csak figyelni kell a programokat!

De a helyedben elmennék a könyvtárakba, a Termálba (naturista szaunával), a múzeumokba - de a trolin, a villamoson, buszon is lehet ismerkedni.

Csak ki kell mozdulni, mert otthon senki sem fog keresni, mert azt sem tudják hogy létezel!

2019. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok amúgy
2019. okt. 27. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Színházban is lehet ismerkedni pl.!

Meg a botanikus-kertben is.

Meg az Agorában.

Meg a Kölcseyben.

Meg jégkorong, kézi, kosár stb. meccseken nagyon könnyen!

Meg az uszodákban.

Meg a Rocksuliban.

Meg a táncházakban.

2019. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb a Víztoronynál voltam koncerten. Tök szimpi embereket láttam. Után a Roncsbárban folytattuk, ott is voltak értelmes fiúk-lányok.
2019. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A Roncsot én is ismerem, ki lehet ott is fogni jó bulikat. Állítólag a Base nagyon megy most, de ott még nem voltam.

Félreértés ne essék, normális helyekre gondoltam, ahol elsődlegesen nem nekem kell fizetni valakinek az estéjét és van hely, ahol tudunk beszélgetni, na meg ugye nem fickókkal van tele.

2019. okt. 28. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!