Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonald's-ban nem szabad ismerkedni?

Figyelt kérdés

Odamentem beszélgetni egy egyedül ülő nőhöz, kedves volt, meg minden. Aztán jött az ork barátja és majdnem rám borította az asztalt.. nagyon gáz volt, mindenki minket nézett, meg azt hittem még ott helyben megver..


De a nőt én mióta bementem egyedül láttam ülni, és amikor beszéltünk akkor sem tett semmi utalást, hogy neki barátja lenne és tök kedves is volt. Sőt amikor a barátja jött, akkor még ő csititgatta, hogy "hagyjad, nem csinált semmit".


Azt hiszem egy időre elment a kedvem attól, hogy nőkhöz szóljak.


2019. okt. 25. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mindig benne van a pakliban,hogy ilydneket kifogsz...bár én nem szivóznék ezen ha valaki csak pér mondatot váltana a barátnömmel ez azért már durva szerintem..
2019. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon gáz. Nem tudom ilyen tuskóknak miért van kedved barátnője?

Én már csak azért sem, szólnék ilyenbe bele, mert honnan tudta, hogy pl. nem a nő egy volt osztálytársa vagyok vagy bármi?

Hihetetlen, vagy az a nő szóba sem állhat senkivel?

2019. okt. 25. 18:47
 3/16 A kérdező kommentje:

De buszon is volt már hasonló. Csak akkor még csak nem is csináltam semmit..

Utaztam a busz csuklójában és tőlem kb 2 méterre utazott egy szép nő a nagy darab barátjával. A nő elkezdett mosolyogni rám, meg flörtölni -.-

Én zavaromban azt sem tudtam mit csináljak, még el is fordultam. Aztán nem foglalkoztam velük, de véletlenül arra felé néztem egyszer, erre a nyomorék pasija elkezdett velem üvöltözni.. de érted még a szemkontaktust is kerülni próbáltam..

Mi baja az embereknek?

2019. okt. 25. 18:52
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

És?


Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek!


A kanját meg le kellet volna építened, szavakkal vagy torkon csapni, ha erősködik.

2019. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

Ez most komoly?

Ilyen állatok szinjén működik ez?

Azért ennél többet néztem ki az emberiségből.

De amúgy azt sem értem, ilyen idegbeteg állatoknak miért van nőjük?


Bár az a nő se semmi, aki a barátjával utazik és közben mással flörtöl..

Nagyon gáz az egész.

2019. okt. 25. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Játsszák az eszüket azt hiszik nagy valakik ettől,amelyik nönek meg ilyen pasi a jó hát egészségére...
2019. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Elhiszem, hogy ki vagy éhezve de jobb hagyni az embereket nyugodtan enni...még akkor is ha nincs párjuk. Max akkor mész hozzá ha egyértelműen szemez és mosolyog rád.
2019. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

Mert szerinted random mentem oda hozzá?

Nyilván úgy vettem észre, mintha akarna valamit és azért..

És kedves is volt, szimpatikusnak tűntem neki. Eszembe sem jutott, hogy barátja lehet a viselkedése alapján..

Akkor most innentől egy nőhöz se menjek oda?

Máshol meg mindig ez a sztori, hogy miért nem lépünk valamit..

Egy férfi akármit csinál az rossz, egy nő meg úgy játszadozhat a férfiakkal, ahogy akar.. picit se szánalmas.

2019. okt. 25. 19:15
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Sose legyen nőd!


4. voltam.

2019. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad. Gyere a Burger Kingbe, itt lehet.
2019. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!