Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonald's-ban nem szabad ismerkedni?

Figyelt kérdés

Odamentem beszélgetni egy egyedül ülő nőhöz, kedves volt, meg minden. Aztán jött az ork barátja és majdnem rám borította az asztalt.. nagyon gáz volt, mindenki minket nézett, meg azt hittem még ott helyben megver..


De a nőt én mióta bementem egyedül láttam ülni, és amikor beszéltünk akkor sem tett semmi utalást, hogy neki barátja lenne és tök kedves is volt. Sőt amikor a barátja jött, akkor még ő csititgatta, hogy "hagyjad, nem csinált semmit".


Azt hiszem egy időre elment a kedvem attól, hogy nőkhöz szóljak.


2019. okt. 25. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kfc-be is csak ne kérd a panaszkonyvet. XD
2019. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Előző válaszolók :D :D :D

Őrülj inkább, hogy megúsztad! Nem is értem, mit csodálkozol. Az én barátom is fejbeverné az illetőt, ha étteremben, vagy bárhol zaklatna. Csóri pasik mosdóba nem mehetnek ki, mert az ilyen kanos gyökereknek elég, ha egy lányt egyedül látnak és egyből nyomulnak rá.

2019. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok.


Nem lehetséges, hogy te értelmezed félre a "jeleket"? Egy lány nem nézhet egy srácra mosolyogva mert már egyből ráugrik? Tudom akik sok éve szinglik azok úgy vannak, hogy "húú visszaköszönt, holnap feleségül veszem".

Azt viszont elismerem, hogy a barátja egy tahó volt,hogy egyből bunyózni akart.

2019. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#12

1) A nő flörtölt velem. És amikor odamentem hozzá is arra hajazott, hogy vevő rá. Kvázi kiprovokálta a dolgot.

2) A pasi már akkor rám akarta borítani az asztalt, amikor még azt sem tudta hogy kerülök oda. Ennyi erővel a volt osztálytársa is lehettem volna.

3) gratulálok, ha te is ezt müveled a férfiakkal és ahhoz is, ha ugyan ilyen idegbeteg pasid van. Összeilletek..

2019. okt. 26. 14:54
 15/16 A kérdező kommentje:

#13

Hidd el, azok egyértelmű jelzések voltak. És a szingliségnek semmi köze ehhez, szórakozó helyen akkor szedek fel szexpartnert, amikor akarok.

Nem szorulok arra, hogy minden nőnél kuncsorogjak. Még a feltételezés is sértő!


De ha egyedül ott ül, egyértelmű jelzéseket küld, utána még jófej is... Mit kéne gondolnom?


Akkora undorító már ez az egész... Ha senkihez nem megy oda egy férfi, akkor gyökér, ha valakihez odamegy, akkor is gyökér..

2019. okt. 26. 14:57
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló te még az őskorban élsz?
2019. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!