Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányként az egyetemen kívül hol lehet ismerkedni? Ti hol szoktatok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok lány, de mondjuk szórakozóhelyeken. nem kifejeztten zsufolt Disco-ra gondolok, inkább társastáncos helyeken.
2019. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A világ bármely pontján! Az csak rajtad múlik, hogy észreveszed e a lehetőségeket!
2019. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehol :D Amúgy tényleg, szerintem ebből a szempontból katasztrofális a helyzet, mert ebben a korosztályban csomóan keresnek párt, de valahogyan nincsen olyan időszak vagy hely, ami erre pont alkalmas lenne és amúgy is ki a francnak van kedve ezzel nyűglődni.... Az egyetemen nagyjából mindenki senki mindenkinek, legalábbis nálunk ilyen a helyzet. Max. a szaktársakkal alakulhat ki bármilyen kapcsolat, mert másokkal abszolút nincsen semmi kapocs vagy közös pont, révén nem is igazán találkozunk. A szaktársak pedig olyanok, amilyenek... Nálunk pont nem egy nyitott, barátságos társaság jött össze és mivel elég sokan is vagyunk, emiatt a nagy részüket nem is ismerem. Ha van olyan, aki szimpi, tetszik stb., akkor az tök jó, ha pedig nincsen, akkor megszívtad. Bulikon szerintem szintén nem a legjobb, én nem is szeretem őket és olyan semmilyen az egész, mindenki csak a saját társaságával van, eleve sok egyetemi vagy szakos programra is csapatokban vagy párokban kell jelentkezni. Könyvtárban, órán stb., pedig egyszerűen nem azért van az ember, hogy ismerkedjen, egyébként is tanulni kell, beadandót kell írni és a többi, szóval nem mindig van az ember csevegős kedvében. Az internetek én speciel nem szeretek, mert túl műnek és erőltetettnek érzem, nem is tudok úgy kötődni senkihez. Szóval sehol, a szó legszorosabb értelmében :D
2019. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!