Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak Bp-en olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak Bp-en olyan nőt, akivel lehet ismerkedni így?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem párkeresés lenne a cél, hanem egyedül borzasztó nehezen veszem rá magam, hogy sportoljak, pedig muszáj lenne rendszeresen.

Arra gondoltam hatalmas motiváció lenne, ha lenne egy nő, akivel el tudok járni néha kocogni, biciklizni, vagy edző terembe.

Szó sincs arról, hogy bármelyiket nagyon magas szinten csinálnám. Akkor nem kéne ehhez motiváció xD

Gondoltam, hogy konditeremben leszolitok valakit, de ott elég fura nők vannak többnyire, nem igazán ismerkednek velük.


Vagy ez szerintetek nagyon elvetemült ötlet?



2019. okt. 25. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem elvetemült ötlet, de nem hinném hogy találni fogsz bárkit aki egy idegennel nekiáll edzeni. Manapság már nem ilyen közvetlenek az emberek.
2019. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Most te akkor dughato edző társat keresel?

Vicces!

2019. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak mert valaki sportol, még nem feltétlenül tud megfelelően segíteni, nem személyi edző.

Menj el csoportos órákra, sporteseményekre, teljesítménytúrákra, csatlakozz az Élménykülönítmény szurkolói közösségéhez, ha fent vagy facebookon, vannak ilyen jellegű csoportok, amatőr hobbisportolók, nézz szét sporteseményeket szervező oldalakon, futanet.hu bbu.hu redhotrun.hu otprobatokioba.hu

Egy közösség nagyon motiváló tud lenni.

2019. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha lány lennél jönnék
2019. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szingli edzőtársat keresek, akivel ha kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak véletlenül, akár több is lehetne.
2019. okt. 25. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki ezt az oldalt:

[link]

2019. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez lehet jo lenne nekem is de a szerelmi banatom kellene egy ideig hallgatnod mert emiatt szeretnek nekiallni sportolni mert majd belehalok a fajdalomba de talan a sport segit de egyedul tuti abbahagynam en futast tervezek
2019. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt elképzelni nem tudom. Már olyannal nem jövök össze, akinek egyedül nincs akarata, "csoportban jár pisilni".
2019. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!