Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan pasi, aki 500...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki 500 ezer felett keres havonta és nem talál párt?

Figyelt kérdés
Csak hogy legyen egy ilyen kérdés is, ne csak a 200 ezer alattiak savazása. :D
2019. nov. 1. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Külföldön 500 ezer Ft fölött keresünk. És nem találunk párt.
2019. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magyarországra gondoltam :P
2019. nov. 1. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Igaz csak 472 t keresek fejlesztőként, de rusnya az arcom és kikosaraznak. Mondjuk nem hencegek a pénzemmel sem., nem hozom fel soha hogy mennyit keresek. Aranyásókra nincs szükségem. Ellenben sajnálom azt aki 200 alatt keres, biztos rossz élete lehet, mert se nőre nem jut, se hobbikra, sportolásra, szórakozásra és minőségi élelmiszerekre.
2019. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
#3 Fejlesztokent 472 eleg gyer. En 900at kerestem mielott dobbantottam kulfoldre.
2019. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
4es ez most nem arról szól, hogy kinek a farka hosszabb.
2019. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Én a hobbimnak élek, mert megtehetem. Ebből kb 40ezer Ft jövedelem forrásom van. Viszont retek sok pénzem van. :D

Nem, nem lehet normális kapcsolatod attól, hogy gazdag vagy.

A ribiket utálom, a normális nők meg mindig lenéztek.

Már azt is tudom miért, mert pszichológushoz járok (és azóta a normális nők is bírnak :O).

Annyiban könnyebb pl egy 500nettoval, hogy meg tudod fizetni azt a szakembert, aki havi 60-80 ezerbe kerül és segít kirántani a szánalmas személyiségedből. Segít rávezetni mit miért csinálsz és milyen vagy. És ha ezt látod, sokszor magadtól is változtatni akarsz. A végeredmény meg tetszik a nőknek.


Neked sem ártana egy pszichomókus :D

2019. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Én bőven efelett keresek havonta, viszont ha nem vagy látványosan pénzes férfi, nem sokat segít, ha van pénzed, ugyanolyan láthatatlan maradsz a nők számára.
2019. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Üzletem van. Kb 1,5 milló a tiszta nyereség. Még sem kellek a nőknek mert pocakos vagyok!
2019. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
26 éves programozó vagyok, most váltottam nettó 450-ről nettó 600-at fizető munkahelyre. Nem láttam puncit úgy két éve, nincs barátnőm több, mint 3 éve.
2019. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán csak a pénztől még nem lesz nőd, viszont anélkül sem. A pénz csak egy a listán
2019. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!