Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem talál 20 évei elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem talál 20 évei elején párt annak semmi esélye?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre hogy sok ismerősöm már 20 évei elején megtalálta a párját. Míg mások akik a 20 évei végén vannak már szinte esélytelenek, mert már más férfi már egy csomó időt eltöltött az exével, akivel vannak emlékei, míg az újat hozzá hasonlítsa. Az újnak mindig törnie kell kell türelmesnek lenni, amikor korábban az exének minden csak úgy ölébe hullott.
2019. júl. 18. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt meg kifelejtettem hogy nekem meg mindig újra le kell futni a felesleges köröket: ismerkedés, állandó várakozás, idegeskedés hogy a másik elhagy.
2019. júl. 18. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
30 múltam, de mégsem gondolom így, mint te. Istenem, felnőtt nő lesz a párom, hogyne lenne exe?! Nem az a lényeg, mit élt át az exével, hanem hogy nem véletlenül lett ex az ipse, tehát valamit már sz_rul csinált. Ennyi. Ha velem van a nő, jólesik, ha mesél a múltbeli dolgairól, bizalmába fogad, de nem ez fogja meghatározni a kapcsolatunkat. (32/F)
2019. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akivel szakítanak annak fáj csak a szakítás. Attól, mert valakit elhagynak, még az elhagyott szeretheti a másikat. Ráadásul én sokszor megkaptam az exszel való összehasonlítást, akivel már bezzeg mennyi mindent terveztek, míg nekem mindent a nulláról kell kezdenem.
2019. júl. 18. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Teljesen helyzetfüggō.. van akinek olyan exe volt, akin nehezen tudja túl tenni magát.. míg mások az újdonságra vágynak, nagyot csalódtak az exekben és egyáltalán nem érdekli ōket az ex téma, keresik tovább a megfelelō partnert. Amit leírtál az csak buta általánosítás, nem igaz mindenkire. Én sem mondanám, hogy korábban az exnek minden az ölébe hullott.
2019. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen problémáid vannak... arra nem gondoltál, hogy ne kezdj olyan partnerrel, aki nem tette túl magát az exén???? Illetve olyan emberkék is vannak, akiknek hozzád hasonlóan nem volt kapcsolatuk, vagy legalábbis komoly kapcsolatuk nem volt, amelyben olyan mélységesen szerelmesek lettek volna. Miért nem kezdesz velük pl.? Neked is az a bajod, hogy semmi esélyed egy adott személynél.. esetleg tedd túl magad rajta és keress mást, akivel nincsenek ilyen gondjaid.. nagy ügy....
2019. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg 30 feletti ferfi van, akinek nincs exe.... Bizony.
2019. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!