Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy ezért nem talál magának párt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jó fej meg minden, van némi humora is, meg súlya is rendesen, szóval kövérke. De ezzel még nem lenne gond, mert van olyan nő, akinek ez jön be, de a nemi szerve igen kicsi, alig 9 centi és irtó vékony.

Mindig azt mondja, hogy szeretne magának valakit, de nem tud vagy nem akar összejönni senkivel sem, ráadásul a vékony, szép nőkre hajtana inkább.


De szerintem inkább az intim méret lehet a baj. A férfiaknál ez gátló tényező, ha túl kicsi vagy valóban a túlzott igényei azok, amik miatt negyvenakárhányévesen magányos?


2019. szept. 1. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod mekkora?
2019. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Talán mert láttam? Gondoltál erre a lehetőségre?
2019. szept. 1. 20:57
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Mikor láttad a kukiját felizgult állapotban?
2019. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szoktam ismerőseim álló farkát mustralni :)
2019. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Na szerintetek hogy szokta látni egy nő egy férfi álló kukiját? De ha a szüzek vagytok, akkor szóljatok, mert beszélgethetünk kicsit a méhecskékről, meg a bibékről.
2019. szept. 1. 21:01
 6/27 A kérdező kommentje:
Senki többet harmadszor? Akkor visszatérhetnénk az eredeti kérdésre?
2019. szept. 1. 21:02
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

Jaa, hogy te nö vagy?

Akkor privi?

2019. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem, köszi, nem kérek privit, van már itthon három, engem csak érdekel, ahogy fogalmaztam is, hogy a férfiaknál az intim méret adhat okot a frusztrációra?
2019. szept. 1. 21:04
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 9cm es kukival együtt lenni?
2019. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%

Én is dagi vagyok, kicsi a kukim, nincs csajom, de a vékony szép nők jönnek be. Jó a humorom és az egzisztenciám.


Legkevésbé a méretem érdekel, jobban zavar a korom. Értetlen vagyok a korosztályomhoz (36).


Lehet, hogy ő is ezzel küzd.

2019. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!