Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy ezért nem talál magának párt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jó fej meg minden, van némi humora is, meg súlya is rendesen, szóval kövérke. De ezzel még nem lenne gond, mert van olyan nő, akinek ez jön be, de a nemi szerve igen kicsi, alig 9 centi és irtó vékony.

Mindig azt mondja, hogy szeretne magának valakit, de nem tud vagy nem akar összejönni senkivel sem, ráadásul a vékony, szép nőkre hajtana inkább.


De szerintem inkább az intim méret lehet a baj. A férfiaknál ez gátló tényező, ha túl kicsi vagy valóban a túlzott igényei azok, amik miatt negyvenakárhányévesen magányos?


2019. szept. 1. 20:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit vicces ez így, hogy a kérdésben úgy fogalmaztál, hogy egy “ismerōsöd”, de összebújtatok. Írhattad volna, hogy ex/vagy egy férfi akivel viszonyod volt. Vagy te átlagban hány férfi ismerōsödnek tudod a méretét?
2019. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Összesen ötnek, akikkel együtt voltam a negyven életévem alatt. És mind csak ismerős, bért egyik sem a társam, se a szerelmem. Más kérdés?
2019. szept. 2. 20:09
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem van még kérdés

A többinek mekkora kukija van?

2019. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
+9-es volt mind.
2019. szept. 3. 11:36
 25/27 A kérdező kommentje:
Felcseréltem: 9+-os volt mind. De ennek mi köze is van a feltett kérdésemhez?
2019. szept. 3. 11:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Semmi csak érdeklődöm hogy a 13 centis kukim kicsie nagye vagy mi van vele már?
2019. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ja, hogy innen fúj a szél. Mit mond a barátnő

d?

2019. szept. 3. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!