Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy ezért nem talál magának párt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jó fej meg minden, van némi humora is, meg súlya is rendesen, szóval kövérke. De ezzel még nem lenne gond, mert van olyan nő, akinek ez jön be, de a nemi szerve igen kicsi, alig 9 centi és irtó vékony.

Mindig azt mondja, hogy szeretne magának valakit, de nem tud vagy nem akar összejönni senkivel sem, ráadásul a vékony, szép nőkre hajtana inkább.


De szerintem inkább az intim méret lehet a baj. A férfiaknál ez gátló tényező, ha túl kicsi vagy valóban a túlzott igényei azok, amik miatt negyvenakárhányévesen magányos?


2019. szept. 1. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért te csapsz le rá, ha már szexeltetek is.
2019. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
9: nekem nem volt jó, de nem a méret miatt. Az is zavart, de azt szerintem lehet kompenzálni mással. Mondjuk szenvedéllyel. De ő az ágyig sem jut el senkivel. Én is csak azért voltam vele, mert szexkapcsnak indult, de hamar lezártam.
2019. szept. 1. 21:22
 13/27 A kérdező kommentje:
11: mert nem vagyok bele szerelmes. Ez ennyire egyszerű.
2019. szept. 1. 21:23
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lehet kompenzálni egy 9cm-es kukit?

Vibrátorral? Vagy kötözös játékkal?

2019. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy benne mi játszódik le pontosan csak ő tudja neked megmondani.

Én is voltam 1cm-el kisebb pasival, de ő nagyon nyitott volt, közvetlen, szereti az életét, volt jó pár barátnője illetve szexkapcsolata is. Mondjuk ő jól nézett ki és folyton fejlesztette magát kívül és belül egyaránt.

Szerintem próbálkozhatna ez a srác is önfejlesztéssel, aztán kiderül...

2019. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
14: nem tudom. De baromi unalmas volt vele, volt, hogy azt vártam mikor megy el, hogy végre vége legyen. Semmi izgalom nem volt benne. De ez én vagyok és nem nekem kell, hogy jó legyen, mert nem én vagyok vele. És tényleg csak kíváncsi voltam, hogy mi játszódik le egy pasiban. Hogy nekik is a méret a lényeg vajon?
2019. szept. 1. 22:04
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek van fantáziája, annak nem kell nagy méret :D

Nekem sem nagy, de túl sok az elképzelésem mit lehetne csinálni nőkkel.

És sajnos eddig csak töredékét tudtam kipróbálni, mert nehéz nyitott nöt találni :(

2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nyomrult pasi, egyedül fog kimúlni. Egy rakás semmi, aztán még szép nő is kéne neki. Bruhahahahaaa!
2019. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen, ez adhat okot szorongásra mivel egy idő után le kell vetkőznie majd a párja előtt és akkor borulhat minden.
2019. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb téma, amin gondolkodhatsz?
2019. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!