Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha párt szeretnék minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párt szeretnék minden erőmmel azon legyek, hogy megtaláljuk egymást vagy tegyek le róla és majd rám talál? Kinek melyik vállt be?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Keress meg engem.

19:30-20:00 között a Mammut-ban leszek a leroyba.

Dress code: elegant & sexy

2019. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
# 1 Attól, hogy te biszex vagy a kérdező nem biztos, hogy az.
2019. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne úgy képzeld el, hogy otthon ülsz és majd hopp ott terem az ajtóban.


Legalább elébe kell menni, megadni a lehetőséget arra, hogy lehessen. Ergo legyen rá idő és helyszín.

2019. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Nekem utóbbi jobban. Sokszor szartam mindenbe, csak magammal foglalkoztam, és adódott a lehetőség.
2019. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél minden erőddel rajta. Ez elriasztja a másikat. Az igazi nagy egymásratalálások általában nem azzal a célzattal kezdődnek, hogy jaj párt keresek benned. Az a jó, ha összesodor az élet más kapcsán és menet közben felfigyeltek egymásra. Ilyenkor lehet úgy ismerkedni, hogy nem kell 2 perc alatt vagy egy randi alatt eldönteni semmit.

Szóval ne görcsölj rá, de élj, mozdulj ki. Legyen hobbid társaságban, vagy tanulj nyelveket, mindegy, csak menj emberek közé. A nagy Ő-t a hasonló értékrendűek közt jó megtalálni, erre jó közös érdeklődési körű emberekkel találkozni (egy vegán menjen el vegán klubba recepteket tanulni, cserélni és nagyobb eséllyel fog hozzá illő párra bukkanni. Nem azért, mert nem lehet vegán és nem vegán étkezést egy háztartásban megoldani, hanem mert egyfajta különcséggel jár és jobban el tudják egymást viselni. Vagy pl. én nem eszek húst, mert nem akarom többé a barátaimat megenni, és rájöttem, hogy legnagyobb eséllyel hasonló állatbolondot, mint én, egy vegetáriánus klubban találtam volna. Stb...) Az introvertált sajnos nehezebben talál párt és kis eséllyel fognak igazán passzolni, mert annyira nem mozdulnak ki, hogy nagyon szűk körből választanak. Én ezért nem fogom soha megtalálni a nagy Ő-t.

2019. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta próbálkozom interneten, de semmi. Talán túl görcsösen akarom és túl sokat gondolok rá. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy azzal többre megyek, ha végleg felhagyok a keresgéléssel. 18/L
2019. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van hobbim, tanulok és nagyon sok helyre járok el, sok ember között dolgozok. Mindig lenne lehetőség! De nem akar jönni...
2019. júl. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!