Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki sosem talál párt?

Figyelt kérdés

Pedig szerethető személyisége van, és szertne is párkapcsolatot, családot, de mégsem találja meg a párját egész életében. Van ilyen?


21f


2019. okt. 7. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor mégsincs szerethető személyisége
2019. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van igen, sok ilyet ismerek akik már idősek és sosem volt senkijük. De na és, így is lehet élni.
2019. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Egész életében, 21 éves...
2019. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos, hogy van.


mindenféle ember létezik, minden előfordulhat.


Egy egyszerű példa: otthonról dolgozik, mindent futárszolgálattal rendel, van esetleg egy takarítónője, aki bevásárol. ÉS bumm nem ismer meg senkit.


Még egy egyszerű példa: Reggel otthon felébred, nyúzott bamba rosszkedvű képpel megy minden nap munkába, max buszra ül fel, így senki sem kíváncsi rá, munkahelyén szintén irodában dolgozik, csak férfi kollégák vannak, de zárkózott típus kollégákkal sem megy sehová.

És a kutyának sem kell mert ilyen bambafejű minden nap.

2019. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, én, bár nem vagyok szerethető személyiség, pontosabban én megtalaltam a párom, csak magamat vágtam tönkre ingy nincs esélyem nála, ez van...
2019. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon elég sok ilyen ember van.

Egyébként meg mivel a kapcsolat nem egy alapvető jog hogy mindenikek alapból jár. Igen előfordul.

2019. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hasonlót mondjak a 4. hez szimplán a magánélet elfoglaltságai miatt nincs ideje se energiája ezzel foglalkozni.


Tessék konkrét példa.

https://www.youtube.com/watch?v=MlVt-j-6_vY&list=

2019. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, van. Te vagy az.
2019. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!