Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy az utóbbi 10-15 évben genetikai genocídium zajlik a férfiak között?

Figyelt kérdés
Ugyanis szó szerint nem látok 175-nél alacsonyabb pasit min. átlagos külsejű barátnővel. Nem vicc. Tudom itt sokan írják, hogy xy ilyen alacsony és mégis gyönyörű barátnője van, de én direkt erre szenteltem 1-1 egész hivatalos ünnepi vagy hétvégi napot, amikor sokan vannak az utcákon/parkokban/áruházakban megfigyeltem minden legalább átlagos külsővel rendelkező fiatal ill. kora középkorú (max 40.) lányt/nőt és azt vettem észre, hogy kb. minden 50. ilyen nő járt kb 175 alatti pasival. Mivel én 170 vagyok jól be tudom lőni ki mekkora magas. Viszont a legtöbb nő inkább a tipikus +180-as, férfias (maszkulin vízilabda alkat vagy férfiasan macis) karakteres arcú pasival volt együtt. Azonnal az jutott az eszembe, hogy a nők burkolt módon egy genetikai genocídiumot hajtanak végre az utóbbi 10-15 évben, mert az alacsony apámnak is sikerült összejönnie a viszonylag vonzó anyámmal, sok idősebb férfi ismerősöm van, aki ő maga is alacsony és 2-3 gyereke is van, de a 30 alatti korosztály esetében gyakorlatilag nem látok olyan házaspárokat, ahol a pasi 175-nél alacsonyabb lenne. Az összes esküvői képen olyan párocskák szerepelnek, akik simán elmennének egy stock fotó alanynak, mert annyira jól néz ki. Csúnya házaspárt én az utóbbi időben egyáltalán nem is láttam.

2019. okt. 22. 13:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%

Most nem biztos hogy a törpeséged miatt nincs esélyed a csajoknal.


Van 20 centi a farkad? Pénz? Saját lakásod/autód ?

2019. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!