Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek Fábián...

Mi a véleményetek Fábián Anita videójáról?

Figyelt kérdés

Itt látható az uszító felvétel:

https://www.youtube.com/watch?v=LCDNOAQw2jE



2017. nov. 5. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szóval erőszakkal kiherélné a kisfiúkat...

Érdekes, hogy ilyenkor az állítólagos "normális" feministák, akikre mindig hivatkoznak hallgatnak és nem határolódnak el. Bezzeg ha egy férfi azt mondta volna egy nőre, hogy jó a segge akkor már vonyítanának.

2017. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Itt egy rövidebb változat a lényeggel:


https://www.youtube.com/watch?v=MLbTemh7uIU

2017. nov. 5. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem igazán értem ezt a vergődést, ami most körülötte megy. Egy szóval se mondja, hogy férfiakat kasztráltatna, csakis a kecskéjéről van szó. Ami amúgy nem újkeletű, az ürü évszázadok óta létező módszer. Persze nem mondom, hogy nincs baja fejével (nőnemű plüss).
2017. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
#3: Hát, szerintem tevedsz. Ez a kis "szösszenet", nem a kecskekről szól...
2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fábián Anita a #metoo kampány keretében Sárosdi Lillának és a világ összes nőjének üzen. Egyértelmű, hogy a férfiak kasztrálását érti.


"Volt a lába között az a két hatalmas félkilós here, ami aztán belobbant, beindult az ivarérettség, egyik napról a másikra elvesztettük, ahogy leszállt az agyára az áthatolhatatlan hormonköd, egy büdös, bunkó, paraszt pasi lett belőle, rajtam keresztülszaladva futott a lányokhoz, letarolta őket, figyelmen kívül hagyva, mit akarnak a lányok, felvette ezt a buta arcát, mintha nem is az én kecském lenne... Nahát, elérkezett az ivartalanítás napja, két hét telt el azóta, szinte egyik óráról a másikra mennek ki a hormonok a Kókuszból, aki újra az a kedves kecske lett, aki volt (...) Egyértelműen az ivartalanítás a megoldás ez az én burkolt véleményem."


Tehát a kecskebakot és a férfiaakt azonosítja, ami ordenáré hülyeség. De KONKRÉTAN megnevezi a férfiakat:


"Srácok ne nyilatkozgassatok ezügyben, hanem kussoljatok és figyeljetek!"

2017. nov. 5. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Az a nő úgy hányinger ahogy van.

Sosem értettem, hogy lehet valaki annyira önimádó, egoista, öntelt, stb, hogy képes legyen egy komplett nemet hibáztatni a saját értéktelensége miatt.

Aztán persze beletalál ez is a feminizmus nevű katyvaszba, ahelyett, hogy néha tükörbe nézne kritikusabb szemmel...

2017. nov. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem a szado-mazót, meg a dominákat, úgyhogy párszor meghallgattam és kivertem rá
2017. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Ácsi! A kérdés az, hogy mi a véleményünk Fábián Anita videójáról. Ezzel szemben a linken egy olyan pali ad egyoldalúan és provokatívan a szájába szavakat, nem tényszerűen a saját véleményével fűszerezve, amiről nem is lehet tudni, hogy mennyire fedi a valóságot. Ezzel a videó készítőjének nyilvánvalóan a fenti személyen keresztül az egész liberalizmus és feminizmus lejáratása a célja.


Az "uszító felvétel" Fábián Anna és a liberalizmus, feminizmus ELLEN uszít. Ha kontextusában meghagyott videóbejátszások stb. lennének a videóban, akkor tudnék Fábián Anitával kapcsolatosan is tárgyilagos véleményt formálni. Így róla nem tudok, csak arról, aki a szájára vette.


Két dolgot azért megjegyeznék. A "videó" elején közölte a srác, hogy F. A. a TV2 szereplője, ott "futtatott" celeb.

A TV2-ről mindenki tudja, hogy Andy Vajna a tulajdonosa, aki finoman fogalmazva a Fidesz pártfogoltja, és médiatámogatója.

Ebből nem nehéz hozni egy olyan következtetést, de fogalmazhatnék úgy is, hogy ezeket a mozaikkockákat összerakva nehéz nem arra a következtetésre jutni, hogy ha volt is ennek a nőnek ilyen megnyilvánulása, az arra való törekvés volt, hogy lejárassa a feminizmust és a liberalizmust.

2018. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Elolvasva az idézetet viszont arra a következtetésre jutottam, és ehhez nem kell nagy ész, hogy ez nem arról szól, hogy az összes férfit ki kellene herélni, ivartalanítani kellene, hanem arról, hogy azokkal a szexuális bűnözőkkel kellene ezt tenni, akik egy rakás nőt (vagy gyereket) megerőszakolnak. Ezzel meg tulajdonképpen ha igazán mélyen magunkba nézünk, minden jóérzésű ember egyetért. Sőt, ha jól tudom, bizonyos esetekben alkalmazott módszer is.

Nem kell a bolhából elefántot csinálni!

2018. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

9-es:

A nemi erőszakoló pedofil nőknek (igen, ilyen is van) akik kislányokat és kisfiúkat rontanak meg is kivágnád a csiklóját?

2018. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!